Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Objednejte si minerálku přímo od Mattoni 1873

15. říjen 2020  České nápoje   komentáře (0)  690 x

Největší středoevropský výrobce nealkoholických nápojů Mattoni 1873 spustil v létě e-shop se svými produkty. Minerální vody, ochucené nápoje a další výrobky ze svého portfolia doručoval zprvu zákazníkům v Praze. Nyní expanduje i do krajských měst a láká na dopravu zdarma!

Objednejte si minerálku přímo od Mattoni 1873Objednejte si minerálku přímo od Mattoni 1873

Vytvořením digitálního prodejního kanálu vyšla Mattoni 1873 vstříc zákazníkům v době karanténních opatření. Realizace se nastartovala rychle a během tří měsíců vznikla nová platforma pro přímý online prodej. První rozvozy putovaly po Praze a okolí.

Nový e-shop je určen všem, kteří si potřebují zajistit nápoje rychle, snadno a s doručením až ke dveřím. Disponujeme širokým portfoliem nealkoholických nápojů včetně oblíbených snacků, takže si vybere opravdu každý a do konce října mu zboží doručíme zdarma,“ popisuje zacílení e-shopu Ondřej Postránský, ředitel strategického marketingu Mattoni 1873.

Doručení do druhého dne, doprava zdarma a hygienická opatření

Minimální objednávka jsou 3 balení a kurýři jsou schopni produkty doručit i do druhého pracovního dne. V první fázi byl rozvoz jen po Praze a okolí, ode dneška – tedy 14. 10. 2020 – rozšiřuje firma rozvoz do větších měst ve všech krajích. A do konce října navíc s doručením zdarma. Standardně pak platí zákazník za menší nákup 49 Kč a doručení zdarma získá až při objednávce nad 799. Mattoni 1873 dbá na bezpečnost, proto zachovala hygienická opatření platná v době karantény. Kurýři mají jednorázové roušky a rukavice, mezi každým závozem se vozy dezinfikují.

Seznam měst: https://eshop.mattoni1873.cz/faq

Více než e-shop s nápoji

Cílem vlastního e-shopu je být blíže spotřebitelům a nabízet služby s přidanou hodnotou. Kromě prémiových produktů má Mattoni 1873 pro své zákazníky připraveny dárkové předměty, zajímavé soutěže a speciální produktové kampaně s možností výher. Právě například zde běží Pepsi Retro kampaň. E-shop nabízí kromě minerálních vod Mattoni a Magnesia i další produkty Mattoni 1873 - ochucené nápoje, džusy, produkty Pepsi a snacky.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist