Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Žížaláci doporučují SodaStream

3. říjen 2017  České nápoje   komentáře (0)  558 x

O tom, jak je důležité dodržovat během dne pitný režim, my dospělí víme. Stejně jako to, že voda je k uhašení žízně lepší než slazené limonády, i to, že voda z kohoutku je v českých zemích dostatečně kvalitní na to, aby mohla nahradit obyčejnou vodu kupovanou v PET lahvích. Navíc se nemusíme tahat s těžkým nákupem a šetříme životní prostředí. To všechno tedy víme, ale co naše děti?

Žížaláci doporučují SodaStreamŽížaláci doporučují SodaStream

Někdy jsou tak zabrané do hry, že jim musíme připomenout, aby se šly napít, a bez našeho dohledu jsou ochotny si koupit limonádu co nejsladší.
Jak je přesvědčit a nemuset je hlídat na každém kroku, aby u nich nenastala dehydratace?
Pomohou nám s tím Žížaláci.

Tekutina bez cukru, nebarvená umělými barvivy – to je pro dítě nuda. Přitom právě děti by měly pít ještě více vody než dospělí. Objasňuje to dětský obezitolog MUDr. Zlatko Marinov: „Organismus dětí je tvořen větším podílem vody než organismus dospělého člověka. U dětí platí pravidlo, že čím je dítě mladší, tím více tekutin na jeden kilogram své váhy potřebuje.“ Tak co s tím?

Může nás i naše potomky inspirovat výrobník perlivé vody SodaStream. Lze jej vybrat tak, aby barevně odpovídal prostředí, kde ho budeme používat, a příprava mírně či více perlivého nápoje je vlastně zábava. Právě pro děti je určen set Žížaláci obsahující dvě nápojové láhve, které se vejdou lehce do aktovky (mají objem 500 ml), k tomu školní plastelínu, a knížku Žížaláci v kresleném provedení, jež vhodná také jako první čtení. Plastelíňáky modrého Žížu a červenou Žožu už děti znají z Večerníčků a jestliže ne, budou mít opět příležitost se na ně dívat od poloviny listopadu.
To, že malí školáci ještě na cestu do školy svoje Žížaláky nedostali, bychom měli co nejdříve napravit – nemusí to být jen perlivá voda samotná, můžeme ji doplnit o ovoce či bylinky. Dítě samo si může připravit takový nápoj podle své chuti a ve škole se s ním svým kamarádům pochlubit.
Příležitost, proč sadu Žížaláci koupit, určitě najdeme dost. Dobré známky, může ji přinést Mikuláš místo sladkých bonbonů a pak jsou tady Vánoce. Ostatně i my dospělí se můžeme zapojit. Nejen do hry s Žížaláky, ale i do zdravého dodržování pitného režimu. 

Doporučená maloobchodní cena dětského setu Žížaláci 399 Kč.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist