Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Premier Wines & Spirits nově prodává produkty slovenské společnosti Gurlex

24. srpen 2023  České nápoje   komentáře (0)  726 x

Společnost Premier Wines & Spirits, distributor alkoholických a nealkoholických nápojů, začal na českém trhu nabízet produkty slovenské společnosti Gurlex, s. r. o. Mezi její produkty patří například značky Spiš Original, Goral Vodka, Nobelmen collection, Tatra Balsam a další.

Premier Wines & Spirits nově prodává produkty slovenské společnosti GurlexPremier Wines & Spirits nově prodává produkty slovenské společnosti Gurlex

„Jsme hrdí na to, že jsme nedávno rozšířili exklusivně naše portfolio o produkty společnosti Gurlex, s. r. o., Pro naše zákazníky to znamená, že můžou objevovat další široké spektrum kvalitních alkoholických nápojů od našich partnerů. Nejde jen o poskytnutí nových značek, ale o nabídku rozmanitosti a kvality, kterou hledají,“ říká Filip Větrovský, marketingový ředitel společnosti Premier Wines & Spirits.

Firma Gurlex byla založena jako společnost s ručením omezeným za účelem výhradní distribuce lihovin. Na počátku svého vzniku v roce 1994 sídlila v malých prostorách v blízkosti historického centra Staré Ľubovně na severovýchodním Slovensku. Postupem času prošla firma Gurlex důslednou restrukturalizací nejen v organizační, ale i v kapitálové struktuře, jejímž důsledkem je management na vysoké úrovni, nejmodernější technologické vybavení a silná a stabilní pozice na trhu. Společnost Gurlex se kontinuálně adaptuje na požadavky a potřeby trhu a spotřebitelů a v současné době nabízí to nejkvalitnější z oblasti destilátů, lihovin a pochutin na domácím a zahraničním trhu. Portfolio společnosti zahrnuje nejkvalitnější produkty v segmentu alkoholických nápojů a lihovin.

Premier Wines & Spirits nabízí nejrůznější druhy alkoholických a nealkoholických nápojů z celého světa. Její portfolio je opravdu široké a vybere si každý, kdo vyznává kvalitu a rád si pochutná na výjimečných pálenkách, rumech, whisky, ginech, vínech a kvalitních nealko nápojích. Produkty můžete zakoupit jak on-line, tak v kamenné prodejně na Praze 2.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist