Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Vlastní distribuce Brown-Forman na Slovensku

1. září 2023  České nápoje   komentáře (0)  702 x

Brown-Forman, jedna z největších amerických společností vyrábějících lihoviny a víno, zahajuje vlastní distribuci na Slovensku a poprvé od svého vstupu na trh ji zajišťuje ve vlastní režii.

Vlastní distribuce Brown-Forman na SlovenskuVlastní distribuce Brown-Forman na Slovensku

"Díky dedikovanému prodejnímu týmu bude společnost Brown-Forman na Slovensku dále rozvíjet naše značky ve všech prodejních kanálech," uvádí Maria Navas Peire, generální ředitelka společnosti Brown-Forman pro Česko a Slovensko. "Slovensko je pro nás důležitým trhem, protože podporujeme globální růst rodiny značek Jack Daniel's a našeho portfolia nově vznikajících značek, zejména nedávno získaného rumu Diplomático. Pevně věříme, že vytvoření vlastního distribučního podniku na tomto trhu nabídne větší zaměření na spotřebitele a upřednostnění našich značek," říká Marshall Farrer, ředitel pro strategický růst a prezident evropské divize společnosti Brown-Forman.

Na Slovensku funguje významný trh s prémiovou whisky, přičemž v této kategorii vede podle hodnoty právě ta americká. Společnost Brown-Forman přímo prodává své značky na několika evropských trzích, včetně Belgie, Česka, Francie, Německa, Lucemburska, Polska, Španělska, Turecka a Spojeného království.

O značce

Již více než 150 let obohacuje společnost Brown-Forman Corporation zážitky ze života tím, že zodpovědně vytváří kvalitní značky nápojového alkoholu, včetně Jack Daniel's Tennessee Whiskey, Jack Daniel's Ready-to-Drinks, Jack Daniel's Tennessee Honey, Jack Daniel's Tennessee Fire, Jack Daniel's Tennessee Apple, Gentleman Jack, Jack Daniel's Single Barrel, Woodford Reserve, Old Forester, Coopers' Craft, The GlenDronach, Benriach, Glenglassaugh, Slane, Herradura, el Jimador, New Mix, Korbel, Sonoma-Cutrer, Chambord, Fords Gin, Gin Mare a Diplomático Rum. O značky společnosti Brown-Forman se celosvětově stará přibližně 5 600 zaměstnanců a prodávají se ve více než 170 zemích světa.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist