Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Bernard Fest 2024 se už chystá

30. listopad 2023  České nápoje   komentáře (0)  491 x

Olympic, Tomáš Klus a Čechomor. Na tato a další jména láká Bernard Fest 2024. Jeho už 28. ročník se uskuteční tradičně o třetím červnovém víkendu, tedy 21. a 22. června 2024. Program je kompletní a pořadatel festivalu, Rodinný pivovar Bernard, zahájil předprodej vstupenek.

Bernard Fest 2024 se už chystáBernard Fest 2024 se už chystá

Je to malý velký festival. I přes limity prostranství Horního náměstí můžeme i tentokrát do Humpolce pozvat na program složený z toho nejlepšího na české a slovenské scéně. Těšíme se, že se opět podaří vytvořit jedinečnou atmosféru, za kterou návštěvníci už tolik let rádi přicházejí,“ zve na hudební víkend hlavní pořadatel Zdeněk Mikulášek. Dlouhodobou oblibu festivalu přikládá místu konání, programu, tradici a dobrým vztahům s vystupujícími a partnery festivalu.

Páteční program otevře písničkář Pokáč, na kterého naváže Čechomor a Tomáš Klus, první festivalový den završí Tři sestry. Sobotní dopoledne tradičně patří především nejmladším, kterým zahraje orchestr The Tap Tap následovaný Jaroslavem Uhlířem. Odpoledne začne nabírat na obrátkách se skupinou Mňága a Žďorp a energickou balkánskou dechovkou Fanfare Ciocărlia z Rumunska. Večer pak už bude patřit kapelám Olympic, Horkýže slíže a Wanastowi Vjecy.

Vstupenky na Bernard Fest jsou do konce roku k dostání za příznivých 1100 korun na webu festivalu www.bernardfest.cz, v Návštěvnickém centru Bernard a ve značkové prodejně Bernard v Jihlavské ulici v Humpolci.

Víkendovému hlavnímu programu předchází čtvrteční série koncertů zejména místních interpretů, hlavním hostem večera bude kapela Sto zvířat. Vstupné na čtvrteční koncerty je volné, výtěžek z prodeje piva i tentokrát věnuje Rodinný pivovar Bernard některé z místních charitativních organizací.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist