Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Hokejisté Komety opět na plechovkách Starobrna

30. říjen 2018  České nápoje   komentáře (0)  1496 x

Starobrno jako každoročně pro milovníky piva, Komety i sběratele připravilo limitovanou edici plechovek. Jejich design odkazuje na zisk extraligového titulu dva roky po sobě. Tento double si vyloženě říkal o koncept dvojic těch hráčů Komety, kteří na ledě nejvíce vzájemně spolupracovali, a díky tomu se stali také oni strůjci letošního opakovaného úspěchu. Plechovky 0,5 litru obsahují dlouhodobě nejoblíbenější a nejprodávanější produkt starobrněnského pivovaru – jedenáctku Starobrno Medium, které nedávno zvítězilo v kategorii světlých ležáků na prestižní degustační soutěži Žatecká Dočesná.

Hokejisté Komety opět na plechovkách StarobrnaHokejisté Komety opět na plechovkách Starobrna

Spotřebitele i fanoušky tak potěší dvojice hráčů s výstižnou charakteristikou a samozřejmě podpisem. Starobrno je léta hrdým partnerem úspěšného hokejového klubu, proto už od roku 2013 nepřetržitě každý rok ke startu každé hokejové sezony připravuje limitované edice s vyobrazenými hráči. „V roce 2017 jsme společně s Kometou a fanoušky oslavili titul po 51. letech. S přáním, aby následující sezona byla stejně úspěšná. To se podařilo a přejeme do budoucna opět všechno nejlepší,“ uvedla manažerka značky Starobrno Petra Havlišová.

A kteří hokejisté se na plechovkách objeví?

Martin Erat #10

Martin je největší hvězdou celé české Tipsport extraligy vůbec. Sehrál tisíc zápasů v NHL a startoval na čtyřech olympiádách. Střílí rozhodující góly, dává klíčové přihrávky, řeší detaily. Jednoznačný tahoun Komety hokejem prostě žije. Jeho parťákem je Leoš Čermák.

Leoš Čermák #12

Leoš je kapitán, lídr a duše kabiny, Osobnost s autoritou napříč celým týmem, která ho dokáže vést ke společnému cíli. Když něco řekne, tak to prostě platí, když vyjede na led, soupeř to pocítí. V Kometě hraje dlouhá léta, ještě déle, než jeho parťák Martin Erat.

Jan Hruška #57

Jan je brněnský rodák s šikovnýma rukama, co nešetří úsměvem - a současně je schopen rozhodnout zápas. Pohodář z Moravy, který s hokejem začínal na slavném stadionu za Lužánkami. Nyní se mu dva roky po sobě poštěstilo slavit mistrovský titul. Jeho parťákem je Tomáš Malec.

Tomáš Malec #71

Tomáš to do Brna „vzal“ přes zámoří i kariéru v české nejvyšší soutěži. Neváhá lehnout do každé střely, neuhne z jediného souboje a kdykoli se postaví za své spoluhráče. V Brně je teď doma a Kometu už má ve svém srdci, stejně jako její fanoušky. Jeho parťákem je Jan Hruška.

Alexandre Mallet #95

Kanadský sympaťák našel svou hokejovou rodinu po angažmá v Pardubicích až v Brně. Je sám sebou, hraje rychlý kombinační hokej a jeho hvězda září hlavně v play-off. Dokáže pláchnout soupeřům a rozhodnout zápas i ve vlastním oslabení. Jeho parťákem je Michal Gulaši.

Michal Gulaši #24

Špičkový obránce Michal se nebojí dát hit a ochránit brankáře. Na své hokejové pouti prošel zámořím, Skandinávií i českou nejvyšší soutěží, aby v posledních dvou sezonách pomohl Kometě ke dvěma mistrovským titulům za sebou. Jeho parťákem je Alexandre Mallet.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist