Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Holba úspěšná v Budějovicích, poprvé bodoval Keprník

7. červen 2018  České nápoje   komentáře (0)  1833 x

Ryzí pivo z hor tentokrát hodnotili degustátoři v rámci soutěže Pivo České republiky 2018. V soutěži se utkalo 360 piv z celkem 54 pivovarů. Sládci i ostatní pivovarnická esa hodnotili piva v několika kategoriích a Holba bodovala ve většině z nich.

Holba úspěšná v Budějovicích, poprvé bodoval KeprníkHolba úspěšná v Budějovicích, poprvé bodoval Keprník

V silné konkurenci se bravurně prosadili oblíbení matadoři Holba Šerák, Kvasničák a Horská 10, každý ve své kategorii. Úspěšně zabojoval také nováček na trhu Holba Keprník a získal medaili ve speciální kategorii Novinářské pivo. O tom, že i ochucené pivo má svoje pravidla, přesvědčila ochucená Holba s horskými bylinami i varianta brusinka s mátou. V degustační soutěži Pivo ČR 2018 získala Holba celkem 6 medailí, z toho 1 zlatou, 2 stříbrné a 3 bronzové.

„Jsou to výborné výsledky napříč kategoriemi. Holba se dokázala prosadit nejen v nejsilnějších skupinách jako jsou výčepní piva a ležáky, ale také mezi ochucenými pivy. Výsledky potvrzují, že vysokou laťku držíme napříč portfoliem, takže ať si dáte desítku nebo ležák, bude chutnat znamenitě. Naše piva mají překvapující jiskru a vysokou pitelnost, což oceňují degustátoři a stejně i konzumenti,“ říká ředitel pivovaru Holba Vladimír Zíka.

Holba se prosadila především svoji vyváženou chutí a celkovou charakteristikou. Degustátory přesvědčil výborný říz, příjemně doznívající hořkost, vysoká pitelnost a zářivá jiskra. Tedy vlastnosti, které dělají z pití piva degustační zážitek. V Holbě vaší pivo podle tradičních receptur a jako jeden z mála pivovarů navíc z vlastní vody.  Čerpá ji z horských pramenů přímo v areálu pivovaru a za povšimnutí stojí i další suroviny chmel a slad. Do Holby totiž míří prvotřídní chmel z vyhlášené oblasti Tršicka a slad z nejstarší sladovny u nás. Sladovna v Zábřehu vyrábí slad ze světově proslulých hanáckých ječmenů.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

4.5 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist