Ji počtvrté se v Řevnicích bude konat pivní festival
23. leden 2019 České nápoje komentáře (0) 1271 xČtvrtý ročník Pivního festivalu Řevnice se uskuteční 25. května tohoto roku od 11:00 na náměstí Jiřího z Poděbrad v Řevnicích. Oproti loňsku očekávají pořadatelé vyí počet pivovarů i návtěvníků a chystají novinky v podobě ivé hudební produkce, festivalových triček a sklenic.
Do městečka na Berounce se zatím chystají prověřené pivovary, jako jsou létající Bad Flash, Počernický pivovar, pivovary Kytín, Vilém, Hostomice či Verad, zastoupeny budou rovně Zbraslavská koza a Zichovec, dorazí Chříč, Lochkov, Straák z Nového Straecí i loňský nováček Písecký hradební pivovar. Poprvé se představí létající pivovary Crazy Clown a Potmehúd, praské pivovary Cobolis, Hostivar, Řeporyje a Trilobit, Radniční minipivovar z Jihlavy a také Čestmír, který nedávno dolétal a zakotvil v Brandýse nad Labem. Ji tradičním hostem je mobilní pivotéka Čerstvé pivo. Řevničtí doufají, e by se poprvé mohlo podávat i pivo uvařené přímo v Řevnicích: místní pivovar, který právě instaluje vybavení v pěkně zrekonstruované budově starého nádraí, by to měl stihnout.
Hlavním heslem festivalu zůstává pohoda festivalové stánky budou opět rozestaveny po obvodu prostorného, zeleného náměstí, účastníci tak budou mít k dispozici vedle standardního posezení na lavicích i místní trávník. Několik stánků opět nabídne pivo i v přilehlém dvoře, kde lze posedět v příjemném stínu velkého katanu. Chybět samozřejmě nebude občerstvení a tradiční welcome drinky z produkce místních domovarníků karltejnský Jiří Chyba si loni za svůj medový speciál Karlíček odvezl cenu pro nejlepí pivo festivalu. V jednání jsou také drobné atrakce pro děti.
Novinkou čtvrtého ročníku bude hudební produkce místních muzikantů a večerní vystoupení kapely Vepřové panenky. Pořadatelé rovně chystají prodej festivalových triček a sklenic. Tradičně budou k dispozici pivní listy a účastníci budou opět moci hlasovat pro své oblíbené pivo ve festivalové soutěi.
Zdroj: Tisková zpráva
[Nahoru ↑]
Hodnocení
5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x
Přidat komentář
Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.
Komentáře
Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!