Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Již počtvrté se v Řevnicích bude konat pivní festival

23. leden 2019  České nápoje   komentáře (0)  1572 x

Čtvrtý ročník Pivního festivalu Řevnice se uskuteční 25. května tohoto roku od 11:00 na náměstí Jiřího z Poděbrad v Řevnicích. Oproti loňsku očekávají pořadatelé vyšší počet pivovarů i návštěvníků a chystají novinky v podobě živé hudební produkce, festivalových triček a sklenic.

Již počtvrté se v Řevnicích bude konat pivní festivalJiž počtvrté se v Řevnicích bude konat pivní festival

Do městečka na Berounce se zatím chystají prověřené pivovary, jako jsou létající Bad Flash, Počernický pivovar, pivovary Kytín, Vilém, Hostomice či Všerad, zastoupeny budou rovněž Zbraslavská koza a Zichovec, dorazí Chříč, Lochkov, Strašák z Nového Strašecí i loňský nováček Písecký hradební pivovar. Poprvé se představí létající pivovary Crazy Clown a Potmehúd, pražské pivovary Cobolis, Hostivar, Řeporyje a Trilobit, Radniční minipivovar z Jihlavy a také Čestmír, který nedávno dolétal a zakotvil v Brandýse nad Labem. Již tradičním hostem je mobilní pivotéka Čerstvé pivo. Řevničtí doufají, že by se poprvé mohlo podávat i pivo uvařené přímo v Řevnicích: místní pivovar, který právě instaluje vybavení v pěkně zrekonstruované budově starého nádraží, by to měl stihnout.

Hlavním heslem festivalu zůstává pohoda – festivalové stánky budou opět rozestaveny po obvodu prostorného, zeleného náměstí, účastníci tak budou mít k dispozici vedle standardního posezení na lavicích i místní trávník. Několik stánků opět nabídne pivo i v přilehlém dvoře, kde lze posedět v příjemném stínu velkého kaštanu. Chybět samozřejmě nebude občerstvení a tradiční welcome drinky z produkce místních domovarníků – karlštejnský Jiří Chyba si loni za svůj medový speciál Karlíček odvezl cenu pro nejlepší pivo festivalu. V jednání jsou také drobné atrakce pro děti.

Novinkou čtvrtého ročníku bude hudební produkce místních muzikantů a večerní vystoupení kapely Vepřové panenky. Pořadatelé rovněž chystají prodej festivalových triček a sklenic. Tradičně budou k dispozici pivní listy a účastníci budou opět moci hlasovat pro své oblíbené pivo ve festivalové soutěži.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist