Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Lavrs x Proud

14. červen 2022  České nápoje   komentáře (0)  711 x

Areál Pragovky v pražských Vysočanech se v sobotu 18. června od 11 do 22 hodin stane dějištěm prvního LAVRS Marketu zaměřeného na udržitelné koncepty, lokální značky a kvalitní módu z druhé ruky. Návštěvníci se budou moci osvěžit nejen pozitivní energií ze smysluplné akce, ale také pivy Lavrs x PROUD z plzeňského pivovaru Proud. Autorkou nepřehlédnutelných etiket je výtvarnice Bára Balgová, která stojí za celým vizuálem LAVRS Marketu.

Lavrs x ProudLavrs x Proud

LAVRS Market v Pragovce dává konkrétní obsah pojmům, jako je slow fashion, ekologie či udržitelné chování. Tyhle hodnoty jsou zásadní i pro nás a moc rádi se na LAVRS Marketu setkáme s lidmi, kteří to mají stejně,“ říká Michal Škoda, ředitel pivovaru Proud, a ještě upřesňuje: „Na LAVRS Market přivezeme naši žitnou IPU Soutock, uvařenou podle unikátní receptury z žitných i ječných sladů a chmelů z různých koutů světa, a nealko IPU Proovan – obě piva jsme speciálně pro tuto příležitost oblékli do Lavrs kabátu.“ Piva budou k dostání v omezeném počtu pouze na LAVRS Marketu.

Jedním z pilířů akce LAVRS Market je apel na lokálnost. Proto nás těší, že můžeme spolupracovat s plzeňským pivovarem Proud, který je dynamický, moderní a designový. Stejně jako originální vzhled piv z Proudu nás baví hra se slovem PROUD, které má hned několik významů. Možnost propojit pivovar Proud, známý svými invenčními pivními speciály, s talentem Báry Balgové pro nás byla velká radost,“ shoduje se tým LAVRS.

Vizuální identita a merche projektu LAVRS vycházejí z obrazu Selflove is the real victory ilustrátorky, grafičky, art directorky Barbory Balgové. Jak pohlíží na spolupráci s Proudem?: „Pivo Proud jsem viděla poprvé, když mi jej představily Lavrs holky v rámci spolupráce. Zamilovala jsem si jejich hravé etiketky a trochu se bála, jestli tam na mou ilustraci bude místo a nebudou si s jejich vymazlenou typografií překážet. Nadchlo mě, že pivovar Proud šel do téhle společné divočiny a ještě více se těším, až pivo na eventu ochutnám.“

Červnový LAVRS Market historicky poprvé přivede na jedno místo pražské výběrové second handy doplněné o originální české značky. Na programu jsou také praktické workshopy či přednášky se spoustou zajímavých informací. Cílem je podpořit udržitelnost a cirkulární ekonomiku, lokální značky, ale zároveň se stát místem pro inspiraci, sdílení a setkávání podobně naladěných lidí. Více informací na https://www.lavrs.cz/lavrs-market. Online prodej vstupenek  na https://goout.net/cs/lavrs-market/szogvlt/

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

1 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist