Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Na Mikulovském pivobraní ochutnáte na 120 pivních speciálů

8. červen 2018  České nápoje   komentáře (0)  1597 x

Loni padl na Pivobraní návštěvnický rekord, letos míříme zase o level výš. Opět v polovině srpna potlačíme v srdci vinařského kraje hroznový mok do pozadí a nahradíme ho na dva dny pivem. Chystá se totiž 8. ročník Mikulovského pivobraní. A nebude ledajaké. Po loňském úspěchu a návštěvnosti 6000 lidí máme jasné místo mezi kulturními akcemi v regionu. Neusínáme na vavřínech a chceme se pyšnit titulem největšího pivního festivalu na Moravě. A přesně podle našeho hesla „In vino veritas, in pivo taky“ Vám dokážeme, že pravdu najdete klidně i na dně půllitru. Se spoustou zábavy k tomu!

Na Mikulovském pivobraní ochutnáte na 120 pivních speciálůNa Mikulovském pivobraní ochutnáte na 120 pivních speciálů

Pomyslným centrem srdcem celého festivalu bude pivní jarmark v amfiteátru, kde budou moci návštěvníci v typických mikulovských „dvoutinkách“ ochutnat více než 120 pivních speciálů od 35 českých a moravských minipivovarů. Jeho brány se otevřou už v pátek 10. srpna od 16 hodin. V hlavní roli najdete pivo, grilované speciality pro mlsné jazýčky a pět rockových kapel, které Vás nenechají jíst a pít v tichosti.

Rozhodli jsme se vylepšit i sobotní hudební program a poprvé sáhli mimo česko-slovenské vody. Prvním opravdu zahraničním hostem bude ukrajinská kapela Scream Inc., která se může pyšnit titulem oficiálního revivalu Metallicy. Ještě před ní v amfiteátru vystoupí tuzemské rockové legendy jako Alkehol, Harlej nebo Wohnout a nebude chybět ani dravé mládí v podobě punkové kapely ZakázanÝovoce. Celý den zahájí už ve 13 hodin slovenská partička Smola a Hrušky a zlatým hřebem večera je pak noční vystoupení metalové skupiny Doga.

Nenecháme Vás se nudit. Náš festival se snažíme dělat interaktivně a zaměřit ho na celou rodinu. V amfiteátru na ploše 15 000 m2 se pobaví všichni od babiček až po vnoučky. Chystáme nafukovací a vodní atrakce pro mládež, street workoutovou exhibici, tanec a focení s hadem, klauny na chúdách, hrátky s balónky, živé sochy, dočasné tetování, malování na obličej a pro dospělé zase různé pivní soutěže, kulinářskou show s hmyzími specialitami, vystoupení pole dance nebo soutěže o Miss mokré tričko a největší chlapské pivní břicho. Chybět nebude ani maskot festivalu Pivoš. Oči všech potom zaujme dechberoucí fire show nebo závěrečný ohňostroj.

Jako bonus jsme pro letošek připravili dosud nevídané boje žen, mužů nebo i párů v kečupu a pivním mlátu, který nám čerstvý dodají partneři festivalu.

Tým Pivobraní nezapomíná ani na návštěvníky z jiných regionů. Přímo v areálu amfiteátru vznikne oplocené stanové městečko, kde budou moci návštěvníci přespat. Rezervaci stanových míst si je možné na webu akce zajistit už nyní.

VSTUPNÉ:

Online předprodej (www.mikulovskepivobrani.cz/vstupne):

Jednodenní permanentka: od 280 Kč

Dvoudenní permanentka: od 330 Kč

Vstupné jen na pivní jarmark: 99 Kč (v prodeji budou od léta 2018)

Klasický předprodej:

TIC Mikulov, CK Travel Club Břeclav

Děti do 150 cm a ZTP/P vstup ZDARMA!

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist