Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Pivní festival Řevnice již pošesté

22. březen 2022  České nápoje   komentáře (0)  543 x

Pivní festival Řevnice v rámci šestého ročníku nabídne osvědčené značky po boku naprostých nováčků. Novinkou akce, která se koná 28. května na náměstí v Řevnicích, bude stánek pořádající řevnické osvěžovny Františkovy lázně.

Pivní festival Řevnice již pošestéPivní festival Řevnice již pošesté

Bad Flash, Čestmír, Řeporyje, Strašák, Trilobit, Všerad a domácí Řevnice už patří ke stálicím řevnické akce. Vrací se oblíbený pivovar Hostomice, zatímco mezi nováčky se představí Hákův pivovar z Mlékojed, radotínský Horymír, dále Kamenice nad Lipou, Muflon, Radouš a The Barn a také pivovar Vagabund.

Františkovy lázně pak ve svém stánku nabídnou všechno, co by festivalovým hostům mohlo chybět, totiž přehlídku piv, která jsou v osvěžovně při prvním nástupišti řevnického nádraží povětšinou k mání. Návštěvníci se tak mohou těšit třeba na Matušku z Broum, Zlatou krávu z Nepomuka, ale i na velmi speciálního Prďáka z Pasek nad Jizerou. Františkův stánek bude rovněž prodávat raritní festivalové suvenýry.

Nebude chybět občerstvení z černošické Bollety a od domácích řezníků, akce se samozřejmě zúčastní řevnické restaurace a místní pivovar opět nabídne komentované prohlídky se sládkem. O hudební doprovod se postará osvědčená domácí kapela Los Fotros. V jednání jsou opět oblíbené dětské atrakce firmy Utukutu.

Festival, který se koná díky již tradiční podpoře města Řevnice, začíná poslední květnovou sobotu v 11:00 hodin. Konec je plánován tradičně na sedmou hodinu večerní (ale znáte to…).

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist