Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Pivní festival Řevnice již pošesté

22. březen 2022  České nápoje   komentáře (0)  862 x

Pivní festival Řevnice v rámci šestého ročníku nabídne osvědčené značky po boku naprostých nováčků. Novinkou akce, která se koná 28. května na náměstí v Řevnicích, bude stánek pořádající řevnické osvěžovny Františkovy lázně.

Pivní festival Řevnice již pošestéPivní festival Řevnice již pošesté

Bad Flash, Čestmír, Řeporyje, Strašák, Trilobit, Všerad a domácí Řevnice už patří ke stálicím řevnické akce. Vrací se oblíbený pivovar Hostomice, zatímco mezi nováčky se představí Hákův pivovar z Mlékojed, radotínský Horymír, dále Kamenice nad Lipou, Muflon, Radouš a The Barn a také pivovar Vagabund.

Františkovy lázně pak ve svém stánku nabídnou všechno, co by festivalovým hostům mohlo chybět, totiž přehlídku piv, která jsou v osvěžovně při prvním nástupišti řevnického nádraží povětšinou k mání. Návštěvníci se tak mohou těšit třeba na Matušku z Broum, Zlatou krávu z Nepomuka, ale i na velmi speciálního Prďáka z Pasek nad Jizerou. Františkův stánek bude rovněž prodávat raritní festivalové suvenýry.

Nebude chybět občerstvení z černošické Bollety a od domácích řezníků, akce se samozřejmě zúčastní řevnické restaurace a místní pivovar opět nabídne komentované prohlídky se sládkem. O hudební doprovod se postará osvědčená domácí kapela Los Fotros. V jednání jsou opět oblíbené dětské atrakce firmy Utukutu.

Festival, který se koná díky již tradiční podpoře města Řevnice, začíná poslední květnovou sobotu v 11:00 hodin. Konec je plánován tradičně na sedmou hodinu večerní (ale znáte to…).

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist