Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Samson má nové etikety, zdůrazňují úspěch v mezinárodní soutěži

23. listopad 2018  České nápoje   komentáře (0)  1683 x

Budějovický Pivovar Samson se těší z historického úspěchu. V prestižní World Beer Awards byl ležák Samson oceněn jako nejlepší ležák českého typu vyráběný v České republice. Pivovar Samson nyní vydává nové pivní etikety, které na mimořádný úspěch upozorňují.

Samson má nové etikety, zdůrazňují úspěch v mezinárodní soutěžiSamson má nové etikety, zdůrazňují úspěch v mezinárodní soutěži

Rádi našim zákazníkům ukážeme, že Samson je opravdovým silákem mezi pivy. Náš ležák patří podle zahraničních porotců k tomu nejlepšímu, co český trh nabízí. Oceněním World Beer Awards z Londýna navazujeme na úspěchy našich předchůdců, kteří obdrželi mnoho významných ocenění na světových pivovarských soutěžích a vybudovali tak slávu Budějovického piva z našeho pivovaru. Český ležák je ve světě pojmem a pro nás je ctí, že ten nejlepší v České republice vaříme u nás v Samsonu,“ říká generální ředitel Pivovaru Samson Daniel Dřevikovský.

Pivovar Samson se těší podpoře belgicko – brazilského pivního koncernu AB InBev. Investice do Samsonu v posledních letech dosáhly téměř 400 milionů korun. „Bez podpory našeho partnera by bylo velmi složité prosadit se ve světě. Pro nás je kromě technologií důležité také enormní úsilí našich zaměstnanců, bez nichž bychom nebyli, kde nyní jsme,“ říká Dřevikovský s tím, že na etiketách nyní spotřebitelé najdou logo soutěže, v níž letos v České republice triumfoval Samson. Nové etikety na ležáku Samson jsou k vidění v obchodech již nyní. Během prosince se objeví v novém hávu Pito.

World Beer Awards patří v pivním světě k těm nejprestižnějším mezinárodním oceněním. O výsledcích soutěže rozhoduje mezinárodní porota, jejíž členové z celého světa jsou kapacitami ve svém oboru. „Soutěž World Beer Awards získala během posledních pěti let výraznou prestiž a úspěch v ní může významně podpořit export vítězné značky do Velké Británie a dalších zemí,“ říká vedoucí poroty World Beer Awards pro určení národních vítězů Pavel Borowiec s tím, že soutěž se řadí k těm v Evropě nejrenomovanějším.

Pivovar Samson v posledních letech boduje v soutěžích pravidelně. Loni získala v České republice ocenění i „desítka“, pro řidiče v Samsonu připravují legendární Pito, které se opět vrací na piedestal nealkoholických piv.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

3 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist