Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Semifinále MS ve fotbale bylo pro výherce soutěže se Samsonem životním zážitkem

27. červenec 2018  České nápoje   komentáře (0)  1556 x

Samson byl díky příslušnosti k největší pivovarnické skupině světa AB InBev oficiálním pivem MS ve fotbale 2018 pro Českou republiku. Mohl tak zajistit dvě vstupenky na semifinálový zápas MS ve fotbale Chorvatsko – Anglie pro výherce soutěže Jana Pachera s jeho manželkou. Výherce se netajil superlativy, zápas byl pro něj životním zážitkem.

Semifinále MS ve fotbale bylo pro výherce soutěže se Samsonem životním zážitkemSemifinále MS ve fotbale bylo pro výherce soutěže se Samsonem životním zážitkem

Není nad to fandit Chorvatům v Rusku, zvlášť když chorvatští fotbalisté Rusy předtím vyřadili ve čtvrtfinále,“ říká s nadsázkou Jan Pacher. Byť žije v kraji spíše vínu zaslíbeném na Znojemsku, pivo Samson si nemůže vynachválit. „Mám rád výborné české ležáky a Samson patří k těm nejoblíbenějším,“ míní Pacher. „Teď mi navíc Samson zprostředkoval zážitek, který patří k těm životním. Fotbalové semifinále jsme si s manželkou vychutnali se vším všudy, potěšil nás i doprovodný program, který organizovali lidé z AB InBev,“ říká Pacher.

Spolu s manželkou se byl podívat i v centru Moskvy, která se změnila k lepšímu. Pacherovi zašli i na Rudé náměstí, kde se zvěčnili mj. před mauzoleem vůdce VŘSR Vladimíra Iljiče Lenina. „V ulicích byl nevídaný pořádek, je vidět, že Rusové si dali na pořádání fotbalového šampionátu záležet. Mezi hosty společnosti AB InBev jsme se cítili výborně, zvlášť jsme si pochutnali na místních specialitách,“ říká Pacher, jeho manželka Irena pocházející ze Slovenska mu dává za pravdu.

Na stadionu v Lužnikách sledovali pravou fotbalovou bitvu, v níž zpočátku tahali za delší provaz Angličané. „Jednoznačně jsme fandili Chorvatům, s naší podporou to dokázali otočit,“ glosuje senzační výhru Chorvatů 2:1 po prodloužení Pacher s tím, že pro něj to byl životní zážitek. „Zákazníci jsou pro nás vždy až na prvním místě. Nabízíme jim kvalitu. Nyní jsme hrdí na to, že díky naší exkluzivitě na MS ve fotbale 2018 jsme mohli Pacherovým zprostředkovat neobyčejnou událost,“ říká generální ředitel Pivovaru Samson Daniel Dřevikovský.

Při červencové návštěvě Pivovaru Samson si Pacher pochvaloval chuť nefiltrovaného piva z nejstaršího českobudějovického pivovaru. „V Rusku jsme vyzkoušeli mnoho značek, ale prostě budějovické pivo je něco extra,“ dodává Pacher s tím, že už teď se těší na další případné soutěže Samsonu.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist