Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Výčep pod komínem v rámci Dnů českého piva

6. září 2022  České nápoje   komentáře (0)  678 x

Přijďte oslavit letošní jubilejní desátý ročník Dnů českého piva na tradiční akci Výčep pod komínem, která se uskuteční 15. září od 17 hodin. Zkušení výčepní budou čepovat perfektně ošetřenou novinku Staropramen 12, účastníci také budou moci hlasovat pro nejlepší pivo ze tří speciálních várek. Stanou se tak na několik hodin poradci sládka a budou moci vybrat nejlepší z uvařených vzorků.

Již po desáté letos proběhne akce Dny českého piva, která oslavuje nejen náš národní nápoj, ale i českou pivní kulturu. Do oslav zlatavého moku se již tradičně zapojuje i pivovar Staropramen, který ve čtvrtek 15. září otevře své brány veřejnosti na oblíbené akci Výčep pod komínem. Chybět nebude dobře ošetřené pivo, občerstvení ani hudební doprovod.

„Návštěvníci u vstupu dostanou hlasovací kartičku se kterou budou moci zvolit svého favorita a tím hlasovat o nejoblíbenější pivo Výčepu pod komínem,“ uvádí k oblíbené akci Adéla Škodová, brand manažerka značky Staropramen. Na čepu navíc nebude chybět letošní novinka – Staropramen 12 s vylepšenou recepturou. „Naše nová 12 si již stihla najít své příznivce a my se těšíme, že ji na Výčepu pod komínem bude moct ochutnat ještě více lidí,“ říká Jan Špaček, vrchní sládek pivovaru Staropramen a autor nové receptury.

Vstup pro veřejnost z ulice Svornosti. Více informací o akci naleznete na facebookové události: https://fb.me/e/26KBtJHk4

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist