Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Buďme holky častěji! Říká Frisco

13. březen 2020  České nápoje   komentáře (0)  7764 x

Oblíbená značka ochucených ciderů Frisco letos přichází s novou kampaní a ženám připomíná, jak důležitý je čas strávený s kamarádkami. V novém televizním spotu ukazuje, že se v každé ženě bez ohledu na věk ukrývá její holčičí já, které se naplno probouzí ve společnosti kamarádek.

Buďme holky častěji! Říká FriscoBuďme holky častěji! Říká Frisco

Frisco chce prostřednictvím nové kampaně oslovit svou hlavní cílovou skupinu a ženám ukázat, jak skvělé je občas probudit tu bezstarostnou holku, kterou má každá z nich v sobě. V novém televizním spotu vyzývá: Buďme holky častěji! Hlavní myšlenkou kampaně je, že dospělé ženy, ačkoliv již vedou život plný povinností a závazků, nikdy nepřestaly být holkami, které se chtějí čas od času potkat se svými kamarádkami a pobavit se. Frisco chce upozornit na to, že žena může mít více rolí – je to milující matka, žena, kterou naplňuje její práce, partnerka či manželka, ale stejně tak i holka, která si užívá společně strávené chvíle se svými kamarádkami.

Značka Frisco se dlouhodobě věnuje tématu trávení času s kamarádkami. Podle provedeného průzkumu, který značka realizovala v roce 2018, by se chtělo téměř 70 % žen s kamarádkami setkávat častěji. „Chceme ženy povzbudit a podpořit je v tom, aby občas nechaly starosti a povinnosti stranou a vyrazily ven s kamarádkami,“ komentuje Veronika Hořáková, marketingová manažerka pro nové kategorie.

Nová kampaň odstartuje na začátku března televizním spotem, za jehož vznikem stojí kreativní agentura VCCP. Produkci měla na starost produkční agentura Stink Films a režie se ujal Peter Ehrenberger, držitel ocenění Art Prix. Ve spotu Frisco představuje ženy v každodenních situacích, ve kterých se v nich na chvíli probouzí jejich povinnostmi a starostmi nezatížené holčičí já. Kampaň doplní i komunikace na sociálních sítích či v printu.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

1.5 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist