Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Letní novinka Frisco Spritz

20. květen 2019  České nápoje   komentáře (0)  5380 x

Frisco oficiálně představilo žhavou letní novinku – limitovanou edici Frisco Spritz, která v sobě snoubí podmanivou chuť hořkého pomeranče doplněnou směsí bylin. Novinka je inspirovaná populárním míchaným koktejlem. Mezi prvními, kdo nový cider na střešní terase hotelu Hilton Prague ochutnal, byly i modelka Nikol Švantnerová a influencerka Hell Navrátilová.

Letní novinka Frisco SpritzLetní novinka Frisco Spritz

Podvečerní akce byla určena kamarádkám, protože právě v jejich společnosti chutná Frisco nejlépe. Podle průzkumu značky Frisco se holky nejčastěji těší na to, že se při setkání s kamarádkami uvolní od stresu a obvyklých povinností a hodí běžné starosti za hlavu. Zároveň si nejvíce užívají zábavu a legraci, která je u společných setkání zaručena. Z průzkumu dále vyplynulo, že polovina respondentek se vídá s kamarádkami méně než jednou za měsíc. 70 % žen přitom přiznává, že by se s kamarádkami chtělo setkávat častěji.

„České ženy na sebe mají extrémně vysoké nároky, a to se projevuje i v jejich blízkých vztazích. Pečlivě dbají na to, aby byly dobré partnerky, milenky i mámy. Ve všem tom shonu však zapomínají na své kamarádky, které by měly v jejich životě hrát poměrně důležitou roli,“ říká koučka Lenka Černá, která na akci vysvětlila, proč jsou kamarádky v životě každé ženy tak důležité. „Právě díky času, který trávíme s našimi kamarádkami, můžeme růst i v oblasti našeho zdraví, kariéry a v neposlední řadě i v našich partnerských vztazích,“ doplnila.

Pro hosty byla připravena i fotostěna, aby si pozvané mohly odnést vzpomínku na večer s kamarádkou. Atmosféru doplňovala příjemná letní hudba a krásný výhled na Prahu. Na akci dorazily i ambasadorky značky Nikol Švantnerová a Hell Navrátilová, pro které je pravidelný kontakt s kamarádkami velmi důležitý. Prostřednictvím Instagramu proto motivují své fanoušky, aby se svými kamarádkami trávily co nejvíce času.

V hlavní roli večera bylo samozřejmě nové Frisco Spritz, které je dostupné ve většině obchodů a ve vybraných barech a restauracích. Prodává se ve stylových lahvičkách, ale na několika hudebních festivalech (např. Sázava Fest, Colours of Ostrava nebo Beats for Love) se objeví i čepovaná varianta.

Tento cider je určen především ženám, které si během nadcházejících teplých večerů touží vychutnat sladkou chuť tropického ovoce s jemným dotykem hořkosti,“ říká Dominika Drvoštěpová, brand manažerka značky Frisco a doplňuje, „věříme, že novinku ocení všichni, kteří hledají ten pravý osvěžující drink na léto. Výhodou pro ně určitě bude i to, že drink stačí pouze vychladit a pak si ho můžou vychutnat hned po otevření, bez nutnosti míchání.“

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

2 hvězdiček / Hodnoceno: 3x


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist