Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Nový cider Lišácké jablko od Heinekenu

5. květen 2017  České nápoje   komentáře (0)  13708 x

Mezi cidery vstupuje nový mazaný hráč a ukradne srdce i těm, kteří kouzlo ciderů dosud neobjevili. Lišácké jablko totiž spotřebitelům nabízí něco, na co zatím v této kategorii nebyli zvyklí. Za prvé je VELKÝ! Jako jediný z velkých ciderovských značek se bude prodávat v lahvi o objemu 0,5l. Za druhé je ve VRATNÉ LAHVI. Přichází tudíž s balením, na které je český spotřebitel zvyklý. A za třetí je za SUPER CENU! S mazaností nejdál dojdeš, tak jdeme na to!

Nový cider Lišácké jablko od HeinekenuNový cider Lišácké jablko od Heinekenu

Lišák na to jde od sadu…

…a jde na to chytře a mazaně. Po čertech dobrý lišácký cider se vydal na cestu z jablečného sadu, mazaně se prosmýknul do zelených pivních lahví a usadil se v regálech obchodů vedle svých jablečných kolegů. A protože tento cider není žádný troškař a každému je jasné, že na velikosti zaleží, uvelebil se hned v půllitrových lahvích. Navíc parádně uhasí žízeň! Lišácké jablko je ideální parťák ke sledování oblíbeného seriálu nebo sportovního utkání a hodí se i k posezení na prosluněné zahrádce, u vody nebo na grilovačce s kamarády.

Cider, který vycítil příležitost

Se svojí plnou jablečnou chutí a příznivou cenou Lišácké jablko rozšiřuje nápojový repertoár českých spotřebitelů, přičemž míří na ty zákazníky, kteří doposud ciderům nepropadli a holdovali spíše tradičnímu pivu. Mazaný cider má sušší chuťový profil, než nabízí většina současných značek na trhu, příjemně osvěží a díky 4,5 % alkoholu i zpříjemní každou všední chvíli.

Lišácké jablko je k dostání od začátku května ve vratných lahvích o objemu 0.5 l za doporučenou cenu 16.90 Kč.

Co je to ten [sajdr]

A na závěr ještě krátké upřesnění pro ty, kteří stále tápou, co je to ten [sajdr]? Cider není ani pivo, ani víno, ale zkvašený jablečný mošt s různými stupni alkoholu. Vzniká jednoduchou fermentací jablečné šťávy, která zraje ve vhodné teplotě a pak se stáčí, čistí, pasterizuje a ředí na požadovaný obsah alkoholu. Nápoj je velmi populární především v západní Evropě – Velké Británii, Francii a Španělsku. Díky tomu, že je méně opojný než víno, méně hořký než pivo a méně sladký než limonády, dobře zbavuje žízně a výborně osvěží během vlahých letních večerů i parných dní.  I přesto ale cidery zatím neochutnalo více než 30 % české populace. Pravděpodobně zatím neobjevili ten správný cider a Lišácké jablko vycítilo příležitost.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

3.79 hvězdiček / Hodnoceno: 136x


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist