Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Osvěž město jablky se Strongbow

19. červenec 2018  České nápoje   komentáře (0)  2321 x

„Osvěž město jablky“, k tomu nabádá nová kampaň ciderů Strongbow, která si letos, stejně jako v letech předchozích, dala za cíl přinést více přírody do našich měst. Cider Strongbow, to jsou jablka, a proto kampaň věnuje pozornost právě jabloňovým stromům, kterých je v českých městech pomálu. V aktuální kampani „Osvěž město jablky“ přináší jejich návrat do měst v podobě velké jablečné invaze. A současně nabízí příležitost v soutěži osvěžit města opravdovými ovocnými stromy a pro jejich obyvatele uspořádat cider párty.

Osvěž město jablky se StrongbowOsvěž město jablky se Strongbow

Invaze oživlých jabloní

Hlavním symbolem celé kampaně jsou oživlé jabloně, které v dynamických spotech vpadnou do měst a přinesou s sebou osvěžení a zábavu. Zároveň kolemjdoucím zprostředkují výhody přítomnosti živých jabloní v betonových ulicích. Spoty z dílny kreativní agentury VCCP lákají k hlasování na blogu prirodudomesta.cz o město, které Strongbow osvěží jabloněmi a pro jejich obyvatele připraví skvělou cider párty.

Osvěž své město cider párty a jabloněmi

Strongbow tedy vyzývá všechny, kteří mají pocit, že jejich město potřebuje osvěžit jablky, aby se zapojili do soutěže s cidery Strongbow. Každý obyvatel města s počtem lidí nad 5 000, má totiž možnost se aktivně podílet svým hlasem a vyhrát svému městu skvělou cider párty a nové jabloňové stromy. V rámci blogu prirodudomesta.cz je vytvořena speciální microsite „Osvěž město jablky“, kde si každý hlasující může vybrat ze seznamu město, které by mělo být osvěženo. Soutěž probíhá od 18. července do 9. září. Šanci na výhru mají i menší města, protože o vítězi rozhodne množství hlasů v poměru k počtu obyvatel.

Párty s vůní jablek

Vítězné město a jeho obyvatelé se mohou těšit na skvělou párty s osvěžujícími cidery Strongbow a zároveň získají i nové jabloňové stromy. Do kampaně se navíc již tradičně zapojila také zpěvačka a moderátorka Klára Vytisková a řada dalších českých influencerů. Na párty nebudou chybět ani oživlé jabloně ze spotů, které zábavu rozproudí. Strongbow vzkazuje: Hlasuj už dnes a pojď si užít den s přáteli a sousedy ze svého města, jak se patří.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist