Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Smíchovskou náplavku zaplaví cider

12. květen 2017  České nápoje   komentáře (0)  2305 x

Cider, alkoholický nápoj vyráběný kvašením jablečného moštu, u nás dříve znalo jen pár nadšenců a sehnat ho bylo umění. Dnes je to už ale úplně jiné. Jen v České republice existují desítky výrobců, přičemž každý to dělá trošku jinak, což se odráží v chuti. Ta je vždy něčím výjimečná. A právě tady přichází Slavnost cideru.

Smíchovskou náplavku zaplaví ciderSmíchovskou náplavku zaplaví cider

Největší zkvašená akce roku. Tak organizátoři mluví o Slavnosti cideru, která se 16.-18. června již podruhé uskuteční na pražské smíchovské náplavce. A že to bude legrace!

První ročník přilákal několik tisíc spokojených návštěvníků, dvacet výrobců  a pár zvědavých labutí. A letos? Letos to bude celé ještě o trošku větší. Výrobců bude zhruba dvacet pět, malých i velkých, z domova i z daleka. Vychlazené cidery doplní i skvělé jídlo (žádné trdelníky či langoše) i pořádný doprovodný program, mimo jiné třeba skvělá hudba. Pro obzvlášť náročné příznivce cideru je připravená i noční afterparty. “Napoprvé to byla pecka, zkusili jsme to a viděli, že taková akce má smysl. Letos to bude ještě lepší, s řadou věcí nám pomohli skvělí sponzoři jako Baverage and Gastronomy, TV Mňam, DevCraft, Rádio 1, Rémy Cointreau, Luxury Fresh, Strongbow, Somersby a Ministerstvu Zemědělství pod záštitou ministra zemědělství Mariana Jurečky. Tak si to nenechte ujít,” říká Pavel Železný, který letos celé akci řediteluje.

Takže, zapište si za uši: Šestnáctého až osmnáctého června, smíchovská náplavka, s sebou pár kamarádů. Počasí bude krásné (zařízeno), zábavy plno a pití jen tak nedojde. Naviděnou tam!

https://www.facebook.com/events/1571585873146711/

Zdroj: Tiskové sdělení

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist