Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Strongbow zve na apple party na Florenc

2. září 2019  České nápoje   komentáře (0)  7065 x

Babí léto přešlapuje za dveřmi, a to je ten správný čas na odpolední party. Značka ciderů Strongbow pořádá v pátek 6. září v pražském Manifesto Marketu na Florenci speciální akci na oslavu léta, poezie a jablek nazvanou „Strongbow apple party“. Odpoledne plné osvěžujících drinků a originálních vystoupení s tematikou jablek začíná v 16 hodin a vstup je zdarma.

Strongbow zve na apple party na FlorencStrongbow zve na apple party na Florenc

Manifesto na Florenci, prostor oblíbený milovníky gastronomie a kultury, se na pozdní páteční odpoledne zaplní tím nejdůležitějším, co je potřeba k výrobě cideru: jablky. Prostě jablka, kam se podíváte, včetně oživlých jabloní.

Hlavními hvězdami a zároveň průvodci celého programu bude improvizační a moderátorské duo Dozer a Metoděj. Jejich série vystoupení obsáhne slam poetry, beat box, pantomimu a dvojice se pokusí přímo na místě dokonce složit novou píseň. O čem jiném než o jablku. Dvojici bude doplňovat DJ Chris Kaufman, který od sedmé hodiny rozjede svůj set naplno.

Metoděj (Matěj Masařík) je MC, herec, básník, beatrhymer, moderátor, promotér a copywriter. Vítěz několika freestyle battlů, šampión End Of The Weak 2010, Mistr republiky Slam Poetry 2013. Jeho kolega Dozer (Dominik Zbrozek) je rovněž oblíbený MC, herec, básník, beatboxer, moderátor, scénárista a muzikant.

Návštěvníci si vedle dobrého jídla a pití můžou zasoutěžit o dárky od Strongbow a ochutnat cider zdarma. V Manifesto Market Florenc se platí pouze bezhotovostně a psi mají vstup povolen. Velká jablečná party končí ve 22 hodin.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist