Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Strongbow zve na apple party na Florenc

2. září 2019  České nápoje   komentáře (0)  7714 x

Babí léto přešlapuje za dveřmi, a to je ten správný čas na odpolední party. Značka ciderů Strongbow pořádá v pátek 6. září v pražském Manifesto Marketu na Florenci speciální akci na oslavu léta, poezie a jablek nazvanou „Strongbow apple party“. Odpoledne plné osvěžujících drinků a originálních vystoupení s tematikou jablek začíná v 16 hodin a vstup je zdarma.

Strongbow zve na apple party na FlorencStrongbow zve na apple party na Florenc

Manifesto na Florenci, prostor oblíbený milovníky gastronomie a kultury, se na pozdní páteční odpoledne zaplní tím nejdůležitějším, co je potřeba k výrobě cideru: jablky. Prostě jablka, kam se podíváte, včetně oživlých jabloní.

Hlavními hvězdami a zároveň průvodci celého programu bude improvizační a moderátorské duo Dozer a Metoděj. Jejich série vystoupení obsáhne slam poetry, beat box, pantomimu a dvojice se pokusí přímo na místě dokonce složit novou píseň. O čem jiném než o jablku. Dvojici bude doplňovat DJ Chris Kaufman, který od sedmé hodiny rozjede svůj set naplno.

Metoděj (Matěj Masařík) je MC, herec, básník, beatrhymer, moderátor, promotér a copywriter. Vítěz několika freestyle battlů, šampión End Of The Weak 2010, Mistr republiky Slam Poetry 2013. Jeho kolega Dozer (Dominik Zbrozek) je rovněž oblíbený MC, herec, básník, beatboxer, moderátor, scénárista a muzikant.

Návštěvníci si vedle dobrého jídla a pití můžou zasoutěžit o dárky od Strongbow a ochutnat cider zdarma. V Manifesto Market Florenc se platí pouze bezhotovostně a psi mají vstup povolen. Velká jablečná party končí ve 22 hodin.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

3 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist