Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Vánoční večírek v Prazdroji

27. září 2023  České nápoje   komentáře (0)  502 x

Najít to správné místo pro konání vánočního večírku je každoroční výzva. Letos vám ji pomohou zdolat v pivovaru Plzeňský Prazdroj. K pronájmu nabízejí hned několik historických i moderních prostorů s flexibilní kapacitou, prvotřídními gastronomickými službami, profesionálním servisem i potřebným vybavením. Vítaným zpestřením jsou doprovodné zážitkové programy v podobě prohlídky pivovaru či oblíbené školy čepování piva. Bonusem pak jsou originální dárky pro zaměstnance.

Vánoční večírek v PrazdrojiVánoční večírek v Prazdroji

Přímo v srdci pivovaru je k pronájmu moderní Pilsner Lighthouse vybavený audiovizuální technologií, zázemím v podobě kuchyňky, předsálím s výčepem a dvěma zasedacími místnostmi. V Konferenčním centru Secese je k dispozici 5 reprezentativních sálů, včetně sálu Pilsner Urquell či Červeného sálu s okouzlující vitráží a jedinečnou atmosférou. V secesním sále se přijímaly návštěvy a zasedaly valné hromady už v dobách původního Měšťanského pivovaru, od té doby sem zavítala řada významných osobností, jako byl T. G. Masaryk, Edvard Beneš nebo Václav Havel.

Unikátním místem ukrytým v labyrintu chodeb historických ležáckých sklepů pivovaru Plzeňský Prazdroj jsou šalandy, které dříve sloužily k odpočinku, stravování a zábavě pivovarské či mlynářské party. Malá šalanda pojme 25 hostů a velká šalanda až 50 hostů. Autentickou atmosféru dotváří pivovarské nářadí, které se skutečně užívalo při výrobě piva. Kromě výtečného piva a jídla může posezení na šalandě zpestřit třeba skládání nebo válení pivních soudků či vyprávění veselých příhod a podzemních báchorek od zdejších sklepáků.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist