Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Kofola říká, že lásky je dost pro všechny

8. duben 2019  České nápoje   komentáře (0)  4756 x

Ve spolupráci s WMC Grey přichází Kofola ČeskoSlovensko s novou kampaní, která navazuje na dlouhodobou láskyplnou komunikaci. Tentokrát se ale inspiruje básní Máj Karla Hynka Máchy a rozvíjí příběh tří hrdinů - Hynka, Viléma a Jarmily.

Kofola říká, že lásky je dost pro všechnyKofola říká, že lásky je dost pro všechny

Od 1. dubna můžete na českých a slovenských obrazovkách zahlédnout nový reklamní spot značky Kofola, kterým tentokrát vypráví příběh lásky dvou chlapců k jedné dívce.

„Atmosféru začátku jara, probouzející se přírody, jarních deštíků a kvetoucích luk v našem zpracování umocňují romantické verše, které v závěru odkazují na legendární báseň Máj Karla Hynka Máchy,“ vysvětluje Martin Macoun, senior brand manažer Kofoly.

Příběh Hynka, Viléma a Jarmily se rozehraje v 45 vteřinovém televizním spotu, v online prostředí se však postupně odhalí jeho další části. A pro koho ze švarných jinochů se nakonec svůdná Jarmila rozhodne? „Láska má tisíce podob, kvete v každém věku a vždy nás překvapí. Stejně jako Kofola,“ dodává k tomu Martin Macoun.

Příběh zamilované trojice zakončuje i nový slogan. „Láska byla, je a vždy bude naším ústředním motivem. Zažitý slogan 'Když ji miluješ, není co řešit' tímto posouváme zas o kousek dál, když říkáme, že 'Lásky je dost pro všechny',“ vysvětluje Lucia Tarbajovská, marketingová manažerka Kofoly.

Za přípravou kampaně stojí agentura WMC Grey. Spot vznikl pod vedením režisérky Alice Nellis a byl zaštítěný produkcí Boogie Films.

Kampaň poběží v českých a slovenských televizích a na internetu od začátku dubna, v květnu pak upozorní i na novou půllitrovou Kofolu s příchutí angreštu. Kampaň je podpořena hravými jarními etiketami největších formátů Kofoly Original 2l a 1,5l, jejichž nevšední hrdinové budou šířit polibky do všech stran. Protože lásky je dost pro všechny!

VIZITKA KAMPANĚ: 
Zadavatel: Kofola ČeskoSlovensko
Kreativní agentura: WMC Grey
Creative Director: David Suda 
Režie: Alice Nellis
Produkce: Boogie Films

Zdroj: Kofola.cz

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

3 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist