Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Kofola říká, že lásky je dost pro všechny

8. duben 2019  České nápoje   komentáře (0)  4136 x

Ve spolupráci s WMC Grey přichází Kofola ČeskoSlovensko s novou kampaní, která navazuje na dlouhodobou láskyplnou komunikaci. Tentokrát se ale inspiruje básní Máj Karla Hynka Máchy a rozvíjí příběh tří hrdinů - Hynka, Viléma a Jarmily.

Kofola říká, že lásky je dost pro všechnyKofola říká, že lásky je dost pro všechny

Od 1. dubna můžete na českých a slovenských obrazovkách zahlédnout nový reklamní spot značky Kofola, kterým tentokrát vypráví příběh lásky dvou chlapců k jedné dívce.

„Atmosféru začátku jara, probouzející se přírody, jarních deštíků a kvetoucích luk v našem zpracování umocňují romantické verše, které v závěru odkazují na legendární báseň Máj Karla Hynka Máchy,“ vysvětluje Martin Macoun, senior brand manažer Kofoly.

Příběh Hynka, Viléma a Jarmily se rozehraje v 45 vteřinovém televizním spotu, v online prostředí se však postupně odhalí jeho další části. A pro koho ze švarných jinochů se nakonec svůdná Jarmila rozhodne? „Láska má tisíce podob, kvete v každém věku a vždy nás překvapí. Stejně jako Kofola,“ dodává k tomu Martin Macoun.

Příběh zamilované trojice zakončuje i nový slogan. „Láska byla, je a vždy bude naším ústředním motivem. Zažitý slogan 'Když ji miluješ, není co řešit' tímto posouváme zas o kousek dál, když říkáme, že 'Lásky je dost pro všechny',“ vysvětluje Lucia Tarbajovská, marketingová manažerka Kofoly.

Za přípravou kampaně stojí agentura WMC Grey. Spot vznikl pod vedením režisérky Alice Nellis a byl zaštítěný produkcí Boogie Films.

Kampaň poběží v českých a slovenských televizích a na internetu od začátku dubna, v květnu pak upozorní i na novou půllitrovou Kofolu s příchutí angreštu. Kampaň je podpořena hravými jarními etiketami největších formátů Kofoly Original 2l a 1,5l, jejichž nevšední hrdinové budou šířit polibky do všech stran. Protože lásky je dost pro všechny!

VIZITKA KAMPANĚ: 
Zadavatel: Kofola ČeskoSlovensko
Kreativní agentura: WMC Grey
Creative Director: David Suda 
Režie: Alice Nellis
Produkce: Boogie Films

Zdroj: Kofola.cz

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist