Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Cava Non Plus Ultra

9. červen 2023  České nápoje   komentáře (0)  358 x

Teplé letní dny jsou konečně tady, a jak si je lépe vychutnat než v příjemné společnosti. Ať už zamíříte ven s přáteli, s partnerem na romantickou večeři či si dopřejete chvilku o samotě v pohodlí domova, Codorníu Cava Non Plus Ultra Reserva 2018 je pro vás tím pravým společníkem.

Cava Non Plus UltraCava Non Plus Ultra

Opalovací krém, bazén, kraťasy nebo třeba žabky. To vše jsou symboly horkého letního počasí, které je konečně tady. Užijte si tyto dny s oblíbenými bublinkami Cava z rodiny Codorníu, Non Plus Ultra Reserva 2018, a dopřejte si chvilku k vychutnání tohoto šumivého zážitku.

Codorníu Cava Non Plus Ultra Reserva 2018 pochází z konce devatenáctého století, první degustátoři mohli tuto specialitu ochutnávat již od roku 1897. Jedná se dokonce o první víno z kategorie Brut Cava v historii. A jelikož se za ty roky stále těší velké oblibě, není divu, že patří mezi nejkvalitnější šumivá vína na světě.

Ve vůni vás okouzlí lehké tóny zralých broskví a šťavnatých zelených jablíček odrůdy Granny Smith, přičemž na závěr vás překvapí nádech čerstvé máslové briošky. Chuť, jak tomu u vín z kategorie reserva bývá, je elegantní, vyvážená s velmi jemným perlením.

Tyto bublinky si nejlépe užijete vychlazené na příjemných 5-7 °C, jedná se proto o dokonalou partii pro nadcházející teplé období.

Codorníu Cava Non Plus Ultra Reserva 2018 můžete pořídit na webových stránkách společnosti Premier Wines & Spirits www.1er.cz za 440 Kč v 0,75l balení.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist