Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Piper-Heidsieck má zlatou medaili

2. červenec 2024  České nápoje   komentáře (0)  256 x

Šampaňské Piper-Heidsieck získalo prestižní ocenění na mezinárodní soutěži International Wine Challenge (IWC) 2024. Toto šampaňské bylo oceněno zlatou medailí a uznáno jako nejlepší champagne blanc de blancs na trhu, čímž potvrdilo svoji vynikající kvalitu a jedinečnost.

Piper-Heidsieck má zlatou medailiPiper-Heidsieck má zlatou medaili

Značka Piper-Heidsieck je garancí výjimečné kvality a prestiže v kategorii šampaňských vín. Letos si může připsat další úspěch v podobě medailí získaných na prestižní soutěži International Wine Challenge 2024 (IWC 2024), a to hned pro několik svých cuvée. IWC je jednou z nejpřísnějších a nejprestižnějších vinařských soutěží na světě, vyznačuje se svou objektivitou a důkladným hodnocením. Medaile jsou udělovány na základě slepé degustace mezinárodními experty.

Piper-Heidsieck Essentiel Blanc de Blancs bylo oceněno jako nejlepší blanc de blancs v kategorii velkých producentů grandes maisons a získalo 96 bodů ze 100. Toto šťavnaté šampaňské zaujme i náročné milovníky bublinek a jeho svěží chuť a elegantní perlení se skvěle hodí pro každou příležitost. Zlatá medaile je důkazem jeho vynikajícího charakteru, rafinovaného chuťového profilu a vysoké kvality výroby.

Piper-Heidsieck Cuvée Brut Magnum se tradičně řadí mezi nejoceňovanější šampaňská vína na světě. Na IWC 2024 se opět umístilo mezi nejlepšími šampaňskými bez ročníku a s 95 body získalo pro značku Piper-Heidsieck další zlatou medaili. Má lehkou a svěží ovocnou chuť a báječně doplní každou slavnostní událost, kterou povznese na luxusní zážitek.

Okouzlující a elegantní ročníkové šampaňské Piper-Heidsieck Vintage 2014 Magnum bylo 95 body oceněno jako nejlepší ročník v kategorii výrobců grandes maisons. Harmonickou chuť s tóny kandovaného ovoce, čaje a pražených mandlí u tohoto archivního champagne skvěle podtrhuje jemné perlení.

Ocenění získal i zástupce růžových vín ikonické značky champagne. Piper-Heidsieck Rosé Sauvage Brut obdrželo v hodnocení 90 bodů, a tedy stříbrnou medaili. Jedná se o delikátní růžové šampaňské jiskřivé šarlatové barvy, které vyniká svou nespoutanou a výraznou vůní po červených plodech.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist