Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Na světový seznam se dostala devátá generace vína Changyu Cabernet

27. listopad 2017  České nápoje   komentáře (0)  1128 x

Společnost Yantai Changyu Pioneer Wine Co., Ltd. oznámila 19. listopadu během Mezinárodního obchodního veletrhu vín v šanghajském národním konferenčním a výstavním centru příchod deváté generace vína Changyu Cabernet, které je uvedeno na celosvětovém seznamu, a při této příležitosti zahájila prodej v Jingdongu. Ve stejný den se také na newyorském náměstí Times Square objevila reklama na novou generaci Changyu Cabernet, která spotřebitelům na celém světě představila mezinárodní charakter značky.

Na světový seznam se dostala devátá generace vína Changyu CabernetNa světový seznam se dostala devátá generace vína Changyu Cabernet

Podle úvodu Dr. Li Jiminga, hlavního technika společnosti Changyu, víno Changyu Cabernet pokračuje v úpravě matrice. Předcházející osmá generace řady výrobků Changyu Cabernet 4 byla optimalizovaná pro současnou specializovanou, sběratelskou a mistrovskou edici. Specializovaná edice Cabernetu je silně ovocná. Kolekce Cabernet je prémiová, má komplexní aroma a vyváženou chuť.

Vylepšené víno Changyu Cabernet si získalo vysokou chválu hostů. Robert Geddes MW, světový vinařský mistr, řekl: „První pocit, který z deváté generace Changyu Cabernet mám, je ten, že se v ní setkává Kalifornie s australskou Colavarou a je překvapivě ovocná a květinová."

Jancis Robsion MW, jeden ze tří nejlepších kritiků vína na světě, udělil odrůdě Changyu Cabernet 16 bodů, což je vynikající skóre, které se téměř rovná druhé kategorii vín z oblasti Bordeaux.

Anthony Laixia, předseda Federace francouzských vývozců vína a destilátů, řekl, že navštívil Changyu několikrát. Věří, že kvalita vín Changyu Cabernet se v těchto letech výrazně zlepšila.

Po vstupu do 21. století Changyu Cabernet výrazně zrychluje tempo pronikání do světa, obzvláště v Evropě. Dnes se Changyu Cabernet prodává ve více než 5 000 místech v Evropě a evropští konzumenti čínských vín ho vítají s nadšením. „Je pravděpodobné, že se v následujících pěti letech zvýší roční prodej společnosti Changyu Cabernet z 30 milionů na 50 milionů lahví," uvedl na tiskové konferenci Sun Jian, zástupce generálního ředitele společnosti Changyu.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist