Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Německé sekty Rotkäppchen byly oceněny na Prague Wine Trophy

21. červenec 2017  České nápoje   komentáře (0)  2008 x

Sekty značky ROTKÄPPCHEN, nejprodávanější a nejoblíbenější značky sektů v Německu, zvítězily v prestižní mezinárodní soutěži Prague Wine Trophy 2017. Oceněny byly dva druhy sektů z produkce ROTKÄPPCHEN RUBIS DEMI SEC a ROTKÄPPCHEN DEMI SEC.

Německé sekty Rotkäppchen byly oceněny na Prague Wine TrophyNěmecké sekty Rotkäppchen byly oceněny na Prague Wine Trophy

ROTKÄPPCHEN RUBIS DEMI SEC si u poroty vybojoval 87 bodů a stal se tak vítězem v kategorii Šumivá a perlivá vína.

ROTKÄPPCHEN DEMI SEC zaujal porotu svou vyváženou chutí a s 85 body získal stříbrnou medaili ve stejné kategorii.

Zlatou medaili v kategorii Šumivá a perlivá vína získal ROTKÄPPCHEN RUBIS DEMI SEC, jehož základem jsou vybraná ovocná červená vína. Zaujme ovocnou chutí i svojí rubínově červenou barvou vyzařující zvláštní eleganci.

Stříbrnou medaili získal ROTKÄPPCHEN DEMI SEC, který patří mezi nejprodávanější v daném sortimentu. Velmi oblíbený je pro svůj vyvážený charakter a jemný buket.

V Německu má značka Rotkäppchen se svojí 160 let dlouhou tradicí vybudované skvělé renomé. Kulturu šumivého vína reprezentuje společnost Rotkäppchen od roku 1856 a vyrábí se ve Freyburgu v několika formách: Sec, Demi Sec, Doux, Rosé Sec a Rubis Demi Sec. V portfoliu Rotkäppchen najdeme i nealkoholickou verzi Rotkäppchen Désalcoolisé Blanc či Rosé. Sekty Rotkäppchen jsou v České republice dostupné v běžné obchodní síti za doporučenou maloobchodní cenu 139 Kč.

O soutěži Prague Wine Trophy

Největší mezinárodní soutěž vín v České republice je určená vínům z vinařských regionů z celého světa. Soutěž probíhá ve čtyřech kolech a hodnocená vína jsou rozdělena do 32 kategorií, přičemž v každé kategorii se hodnotí celkem 8 produktů. Členové odborné komise – domácí i mezinárodní degustátoři, enologové, prodejci vína a odborní novináři –  jsou pro jednotlivá kola vybráni organizátorem soutěže. Vzorky jsou podávány hodnotitelům tak, aby identita lahve zůstala skrytá, takže každý hodnotitel hodnotí víno na základě vlastní senzorické analýzy. Vínu uděluje známku v rozmezí standardní mezinárodní 100 bodové stupnice.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

3 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist