Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Oslavte Den matek se sektem Rotkäppchen

24. březen 2017  České nápoje   komentáře (0)  1414 x

Na světě je mnoho žen, ale maminku máme každý jen jednu. Neměli bychom proto zapomínat jí dělat radost, a kdy jindy než právě na Den matek. Tento celosvětově uznávaný svátek se slaví druhou květnovou neděli. Udělejte své mámě radost a připravte jí den, na který bude dlouho vzpomínat. Pokud vám dochází nápady, připravili jsme pro vás pár tipů, jak své mámě můžete tento den zpříjemnit.

Oslavte Den matek se sektem RotkäppchenOslavte Den matek se sektem Rotkäppchen

Hýčkejte ji již od rána, doneste třeba snídani přímo do postele. Vše si dopředu naplánujte, nakupte ingredience a připravte co má ráda. Při snídani můžete také předat dárky, pokud jste pro ni nějaké přichystali. Nemusí se jednat o nic velkého. Většina žen ocení přání s osobním věnováním, květinu nebo něco dobrého k pití. Ženy milují bublinky, takže sekt s výjimečnou chutí Rotkäppchen, můžete zakomponovat do snídaňového menu v podobě koktejlu Mimosa.

Jeho příprava je velice jednoduchá – stačí smíchat jeden podíl sektu Rotkäppchen a jeden podíl pomerančového džusu. Tento snídaňový koktejl se tradičně podává do sklenic určených na šampaňské a hodí se téměř ke všem pokrmům. Nechte jí si užít s elegantním šumivým vínem nezapomenutelné chvíle a snídani si vychutnejte společně nebo z ní udělejte rovnou rodinnou událost a přizvěte ke stolu všechny ty, kteří vaši mámu potěší svou přítomností.

Poté můžete vyrazit na procházku, nic neprospěje vztahům více než společně strávené chvíle. Zkuste vyrazit do galerie, muzea nebo parku, který je skvělým místem pro malý piknik. Můžete s sebou rovněž přibalit lahev sektu Rotkäppchen, protože každý společně strávený okamžik je příležitostí k oslavě.

Po návratu domů doporučujeme už jen odpočívat a zahrát si například společenskou hru nebo si pustit nějakou relaxační hudbu.

Ochutnejte, vychutnávejte a dodejte výjimečnost oslavě Dnu matek díky sektu Rotkäppchen.

Rotkäppchen nabízí řadu výrobků: od Sec, Demi Sec či Doux po Rosé Sec či Rubis Demi Sec. Ochutnejte také šumivé víno bez alkoholu, Rotkäppchen Désalcoolisé Blanc či Rosé. Vyberte své mámě variantu, kterou ocení nejvíce. „Na zdraví všech maminek.“

Sekt Rotkäppchen je v České republice dostupný v běžné obchodní síti za doporučenou maloobchodní cenu 139 Kč.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist