Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Portské víno Sandeman s agenturou Double-U PR

9. červenec 2016  České nápoje   komentáře (0)  2355 x

Agentura Double-U PR uspěla ve výběrovém řízení na PR agenturu pro portské víno Sandeman, které v ČR zastupuje společnost Jan Becher – Karlovarská Becherovka, a. s.

Ilustrační fotoIlustrační foto

 

Double-U PR má od června na starosti kompletní zajištění PR aktivit pro portské víno Sandeman, zahrnující media relations, komunikaci s blogery a event management.


„Těší nás, že jsme toto výběrové řízení vyhráli a jsme přesvědčeni, že díky našim bohatým zkušenostem s prací pro lokální i nadnárodní alkoholové značky budeme pro klienta přínosem a pomůžeme mu oslovit jeho cílovou skupinu,“ říká Tomáš Iľko, majitel agentury Double-U PR, s.r.o.

 

„Agenturu Double-U PR jsme vybrali, protože se nám velmi líbilo zastřešující téma spolupráce s food blogerkou, které bylo skvěle rozpracované do všech ostatních PR aktivit,“ říká Michaela Michalová, Brand Manager ze společnosti Jan Becher Karlovarská Becherovka, která značku Sandeman v ČR zastupuje.


Agentura Double-U PR byla založena v roce 2010 a specializuje se na poskytování PR a marketingových služeb pro klienty z různých oborů podnikání.

 

Portské víno Sandeman

Portské víno Sandeman je fortifikované víno produkované v údolích řeky Douro v severní části Portugalska. Jedná se typicky o červené víno s vyšším podílem zbytkového cukru. Objevuje se v suché, polosuché nebo také bílé variantě. Portské se vyrábí výhradně z hroznů vypěstovaných a zpracovaných v oblasti údolí řeky Douro.

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist