Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Špičková vína ochutnáte v červnu ve Slavkově

5. květen 2017  České nápoje   komentáře (0)  1430 x

Oenoforum – Czech International Wine Competition, XI. ročník této prestižní a u nás jedinečné soutěže se uskuteční ve dnech 21. - 23.6. v zámeckém areálu Slavkov u Brna. Jedinečné proto, neboť se jedná v současnosti o jedinou světovou soutěž vín pod patronátem OIV (Mezinárodní organizace pro víno a vinohradnictví se sídlem v Paříži) konanou na území ČR.

Špičková vína ochutnáte v červnu ve SlavkověŠpičková vína ochutnáte v červnu ve Slavkově

Startujeme ve středu 21. 6. 2017 mezinárodní vinařskou konferencí. Jde o oborovou akci určenou všem vinařským pracovníkům. Základem konference budou i tentokráte mezinárodní přednášky postavené na praktických příkladech a na konkrétní degustaci diskutovaných vín. Tématem konference zůstává: Praktické příklady enologických cest k velkým vínům. Ročníkové téma pak víno a dřevo. Kapacita je i v letošním roce omezena na 80 účastníků. Obsadit zbylá místa mohou zájemci přes přihlašovací dotazník na stránkách www.oenoforum.cz. Případně email: marketing@svcr.cz. Hlavní přednášku věnovanou enologickým možnostem a potenciálu vína na sudech povede Andrei Prida, šéf vývoje a výzkumu Seguin Moreau (přední světový výrobce dubových sudů). Druhý v pořadí bude prozměnu přední rakouský vinař Andi Kollwentz. A třetí přednáška bude v režii tuzemského inovátora a zástupce české Unie enologů, Miloše Michlovského.

22. a 23. 6. pak proběhne samotná soutěž Oenoforum - Czech International Wine Competition. Pořadatelem je Svaz vinařů ČR ve spolupráci s Unií enologů ČR a Národním vinařským centrem. K účasti v soutěži jsou zváni všichni výrobci či prodejci vína. A přihlásit své vzorky mohou do 2.6.2017. Sběrné místo je BS vinařské potřeby, Žižkovská 1230, Velké Bílovice.

Soutěž je otevřena všem vínům. Vína z odrůd Sauvignon Blanc a Cabernet Sauvignon budou navíc oceněna v samostatné kategorii zvláštní cenou. Taktéž roční vína budou vyhodnocena v samostatné kategorii.

Kompletní informace, statut soutěže a přihlašovací rozhraní naleznete na stránkách www.oenoforum.cz. Nebo lze přihlášení vzorků zrealizovat přímo přes portál www.elwis.cz.

Důležitá data:

21.6.2017 – Oenoforum - mezinárodní vinařská konference, Slavkov u Brna - Zámek

22. – 23.6.2017 – Oenoforum – Czech International Wine Competition, Slavkov u Brna – Zámek

Registrace konference – www.oenoforum.cz nebo marketing@svcr.cz do 15.6.2017 (úhrada vstupného)

Registrace vzorků soutěž – www.oenoforum.cz nebo www.elwis.cz do 2.6.2017

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist