Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Templářské sklepy Čejkovice mezi nejdůvěryhodnějšími značkami roku 2016

13. listopad 2016  České nápoje   komentáře (0)  1352 x

Templářské sklepy Čejkovice, vinařské družstvo, byly oceněny v rámci ankety o nejdůvěryhodnější značky českých spotřebitelů na slavnostním galavečeru, který se uskutečnil ve čtvrtek 10. 11. 2016 v prostorách Pražské křižovatky – kostele sv. Anny. Moderátorem vyhlášení byla moderátorka Jolana Voldánová. Tato anketa zaměřená na spotřebitelskou důvěru patří k nejrozsáhlejší nezávislé akci svého druhu u nás.

LogoLogo

Tento punc solidnosti získaly např. společnosti Baťa, Škoda či Samsung. Do rodiny nejdůvěryhodnějších patří i Templářské sklepy Čejkovice, které mohou celý příští rok používat logo Nejdůvěryhodnější značka 2016 za vítězství v kategorii Víno.

4000 spotřebitelů hodnotilo bezmála 600 značek

Do rozsáhlé ankety Nejdůvěryhodnější značka vedené agenturou STEM/MARK se zapojilo 4000 respondentů. Reprezentativní vzorek českých spotřebitelů hodnotil téměř 600 značek v 60 kategoriích. V anketě bylo letos zastoupeno více kategorií zaměřených na obchodníky, celkem dvanáct. Díky plánovanému rozšíření tak měli spotřebitelé tento rok možnost hodnotit své favority i v kategoriích, jako jsou například banky, pojišťovny, automobily či cestovní kanceláře. Jednotlivé značky byly do hodnocení zařazeny na základě prodejů ve svých kategoriích.

Ing. Pavel Pastorek, generální ředitel Templářských sklepů Čejkovice, který toto prestižní ocenění za vinařské družstvo přebíral, uvedl: „Prvenství v kategorii Nejdůvěryhodnější značka nás velmi těší o to víc, že hodnotitelé volí na základě vlastních zkušeností s danými produkty. Spotřebitelská důvěra je jednou z nejdůležitějších hodnot každé značky“.

Pro Templářské sklepy Čejkovice to není první ocenění za značku, kterou vlastní. Templáři získali první místo za své logo v kategorii logo firmy v rámci soutěže Logo VD & Značka pořádané na konci roku 2015 Svazem českých a moravských výrobních družstev. V této soutěži vybojovali také druhé místo v kategorii značka výrobku se svou řadou Sang Real Sekt.

Tradičním a českým značkám Češi stále důvěřují

I letos se potvrdilo, že Češi dávají při výběru rychloobrátkového zboží přednost českým značkám s mnohaletou tradicí. Tuzemské značky byly celkově zvoleny coby nejdůvěryhodnější ve více než polovině kategorií.

Z FMCG můžeme jako příklad uvést Templářské sklepy Čejkovice, dále dnes už klasickou značku Kofola, která si stále udržuje své přední postavení před nápojovými giganty, jakými jsou Coca-Cola či Pepsi. Světové lídry v oblasti alkoholu porazila letos v této kategorii stálice české scény – tradiční značka Božkov. Tuzemským značkám dal spotřebitel přednost i při výběru mléčných dezertů a jogurtů, kde na plné čáře zvítězily Pribináček a Mlékárna Kunín.

U čisticích prostředků potvrdili spotřebitelé opět nejvyšší důvěru v tradiční značku Savo, zatímco v ostatních drogistických a kosmetických kategoriích stále vedou spíše zahraniční značky jako Nivea, Ariel, Colgate nebo Vichy.

V oblasti obuvi a automobilů zabodovaly české značky Baťa a Škoda, úspěch slaví i Samsung, který porazil konkurenci jak v kategorii mobilních telefonů a tabletů, tak i mezi televizemi. Svou pozici obhájily rovněž Alza.cz, která letos vyhrála hned ve dvou kategoriích – v kategorii širokosortimentních e-shopů a prodejců elektra, a Dr. Max mezi lékárnami. Své vítězství obhájily také Lidl Česká republika jako Nejdůvěryhodnější maloobchodní řetězec, dm drogerie markt mezi drogeriemi, OBI Česká republika v kategorii hobbymarketů a značka Shell Czech Republic, která byla zvolena Nejdůvěryhodnější sítí čerpacích stanic. České značky spotřebitelé podpořili i v kategoriích dodavatelů energií, cestovních kanceláří a financí, kde zvítězili společnosti ČEZ, Čedok nebo Česká spořitelna.

Přesvědčte se o kvalitě templářských vín! Aktuální informace najdete na Facebooku Templářské sklepy Čejkovice a na webových stránkách www.templarske-sklepy.cz, kde je možné vína i objednat.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist