Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Vína z vinařství Zilvar v portfoliu Premier Wines & Spirit

2. březen 2023  České nápoje   komentáře (0)  488 x

Asi nenalezneme událost, ke které by se nehodil přípitek kvalitním vínem. A právě taková jsou vína z nového pražského vinařství Zilvar. Vyberte si z jejich nabídky skvělý ryzlink nebo lahodný pinot… Na své si ve vinařství Zilvar přijdou milovníci vín červených i bílých.

Vína z vinařství Zilvar v portfoliu Premier Wines & SpiritVína z vinařství Zilvar v portfoliu Premier Wines & Spirit

Dobrých vinařství není nikdy dost. Jedno prémiové vzniklo i v pražské Troji, která se tak stala domovem butikového vinařství Zilvar. V nabídce má tento vinařský dům jak několik druhů vína bílého, tak i zástupce červené barvy. Pokud si chcete rozšířit své vinné obzory, vína Zilvar jsou tou správnou volbou.

Celých 2,5 hektaru trojských vinic Zilvar se nachází ve svazích nad Vltavou a jsou plné černé břidlice, díky čemuž vinař Zdeněk Zilvar dosahuje u svých vín zcela mimořádné kvality. Vinná réva se v Troji pěstovala již za Karla IV. a nynější majitel zdejších vinic využívá své znalosti získané v Londýně a USA k tomu, aby obnovil slávu místních vín.

Zilvar Pinot Blanc 2019 polosuché je zlatavě žluté polosuché víno se středně intenzivní vůní. Nechybějí v ní tóny sušeného ovoce a květů, které se prolínají i do chuti. Ta je ovocitá a šťavnatá a je v ní lehce cítit cukr typický pro německou kyselinku. Cena na webu www.1er.cz je 430 Kč.

Zilvar Pinot Blanc 2019 suché je stejně jako jeho polosuchá varianta rulandské bílé víno z německé Mosely. V jeho vůni jsou cítit sušené květy a ovoce a v pozadí lehce prosvítají tóny máslového toastu a ušlechtilého dřeva. Chuť je svěží, jemně kořenitá a ovocná. Cena na webu www.1er.cz je 430 Kč.

Zilvar Riesling Schwarzberg 2021 suchý má zelenkavě žlutou barvu se střední viskozitou. Jelikož se jedná o ryzlink, ve vůni ucítíte typické sadové ovoce, bílé květy a citrusy. Toto svěží šťavnaté víno s chutí dozrávajících meruněk je skvělou volbou. Cena na webu www.1er.cz je 540 Kč.

Zilvar Riesling Schwarzberg 2021 sladký je jediným sladkým vínem z produkce vinařství Zilvar. Ve vůni se odrážejí tóny kandovaných žlutých citronů, meruňkové marmelády a sladkého koření. Chuť je živá a šťavnatá a kyselinka krásně koresponduje s vyšším zbytkovým cukrem. Cena na webu www.1er.cz je 540 Kč.

Zilvar Riesling Amphitheater 2021 suchý je bílé víno, které přesně odráží trojskou vinici. Vůně je intenzivní a nechybějí v ní tóny citrusů, sadového ovoce a sladkého koření, v pozadí pak ucítíte tóny pazourku, kouře a minerality. Jedná se o svěží, šťavnaté víno, které v chuti nabídne zralé meruňky a žluté citrusy s lehce slaným závěrem. Cena na webu www.1er.cz je 540 Kč.

Vína z pražského vinařství Zilvar pořídíte na webových stránkách www.1er.cz nebo v kamenné prodejně Premier Wines & Spirits Lounge.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist