Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Vinobusem se svezlo na 1500 cestujících

8. únor 2017  České nápoje   komentáře (0)  1171 x

Vinařský turistický autobus Vinobus VOC Znojmo má za sebou první sezónu. Největší novinka roku 2016 na Znojemsku, která měla za cíl podporu vinařské turistiky a rozšíření nabídky pro návštěvníky regionu, hlásí 1 500 cestujících.

Vinobusem se svezlo na 1500 cestujícíchVinobusem se svezlo na 1500 cestujících

Všechny začátky jsou těžké, říká se. Pro Vinobus byl rok 2016 rokem premiérovým. Rozjeli jsme projekt, který v republice nemá obdoby. Nabídli jsme vám, návštěvníkům, něco nového, neotřelého. A myslíme, že to se nám první sezóna povedla.

Vinobus využili turisté, pěší i cyklisté, z celé ČR, ale i ze zahraničí (například ze Slovenska, Polska, Rakouska, Nizozemska, ale třeba i z Kanady), častými cestujícími byli i rodiče s dětmi. Cestující volili celou okružní jízdu i jízdu je mezi některými zastávkami. Díky tomu, že zastávky jsou v různých vinařských obcích a že jsou napojené na cyklostezky nebo zajímavé pěší trasy a cestující tak může kdokoliv nastoupit nebo vystoupit, máte možnost opravdu poznat celý region. V průběhu roku jsme tak spustili rezervační systém Vinobusu, po kterém jste tolik volali.

Co nás velice těší, je, že se nám osvědčili průvodci Vinobusu, máme na ně od cestujících pozitivní zpětnou vazbu. Naši průvodci si zpracovávají seznam různých akcí, které se na jednotlivých místech konají, aby vás mohli nalákat například na aktuálně otevřené sklepy nebo kulturní akce v obcích. Poradí ale také například s tím, odkud je krásný cyklovýlet na Šobes nebo odkud vyrazit na procházku do Národního parku Podyjí.

Před Vinobusem je sezóna č. 2, která určitě přinese spoustu novinek. Do nové sezóny vstoupíme určitě s několika novinkami, o kterých budeme včas informovat. Naším cílem je nejen další propagace Vinobusu, aby se dostal více do povědomí zdejších i turistů, ale také zdokonalování služeb Vinobus k větší spokojenosti našich cestujících.

Vinobus VOC Znojmo byl novinkou loňské nabídky pro turisty na Znojemsku. Díky němu mohli návštěvníci od dubna do října jednoduše zavítat ze samotného centra Znojma do různých sklepů a vinařství na Znojemsku, aniž by museli řešit, jak se dopraví tam i zpět. Autobus s kapacitou 32 míst a přívěsem na 20 kol se na cestu vydal třikrát denně. Na turisty se Vinobus bude těšit i letos.

Vinobus VOC Znojmo je realizován za podpory Jihomoravského kraje, města Znojma, obcí Chvalovice, Vrbovec, Tasovice a Nový Šaldorf-Sedlešovicea Vinařského fondu ČR. Aktuální informace na www.vinobus.vocznojmo.cz nebo na facebooku VOC Znojmo.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist