Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

VOC Znojmo společně s městem Znojmem na Wine Prague

29. květen 2017  České nápoje   komentáře (0)  1394 x

Výstaviště PVA Expo Praha Letňany se ve dnech 29. až 31. května 2017 stane místem zasvěceným vínu, jeho kulturní propagaci a prostorem pro setkávání těch, kteří vyhledávají nové kontakty, informace nebo obchodní příležitosti. Koná se tu totiž mezinárodní veletrh Wine Prague , který si klade za cíl přinést do Prahy stejně profesionální prostředí a podmínky pro obchod s vínem a navazování odborných kontaktů, které známe z podobných akcí ve světě. Stejně jako v loňském roce se akce účastní také VOC Znojmo společně s městem Znojmem.

VOC Znojmo společně s městem Znojmem na Wine PragueVOC Znojmo společně s městem Znojmem na Wine Prague

Návštěvníky rádi přivítáme našeho stánku, kde budou moci nejen ochutnat nově zatříděná vína VOC Znojmo, ale seznámíme je také s našimi projekty, s novinkami ohledně našeho Vinobusu, představíme jim Královskou řadu, poklad mezi našimi víny, a pozveme je i na další akce, kterých se budeme jako spolek účastnit,“ vyjmenovává aktivity spolku na veletrhu František Koudela, předseda VOC Znojmo.

Prezentovat ale budeme i Znojemsko jako takové a vše, co je s vínem spojené – ať už jde o vinařské sklepy, vinice, cyklostezky či turistické cíle, které jsou s vínem spojené. Sami provozuje vlastní informační centrum ve Vlkově věži ve Znojmě, avšak víme, že Znojmo a Znojemsko není jen Vlkova věž, ale návštěvníkům toho můžeme ve spolupráci s městem nabídnout mnohem více,“ dodává Koudela.

VOC Znojmo se bude na veletrhu Wine Prague pyšnit jednou z největších expozic. Vedle samotného sdružení a jednotlivých vinařů se společně s vinařstvími prezentuje také město Znojmo, což je naprosto výjimečné. Stánek #znojmochutna bude lákat do vinařského města Znojma nejen milovníky tohoto královského moku, ale také milovníky historie, krásné přírody či aktivního odpočinku. Letošní kampaň na podporu turistického ruchu se totiž nese v duchu hesla #znojmochutna.

„Cílem letošní kampaně je dát Znojmu jasnou značku, která nejlépe vystihuje jeho potenciál, rozmanitost a jedinečnost v podobě vína, piva, okurek, historického centra města, krásy okolní přírody a zážitků z místních kulturních akcí,“ vysvětluje místostarosta Jan Grois. Rádi bychom, aby se Znojmo profilovalo jako město, kam je radost cestovat, jako město, které nabízí spoustu zážitků a jako město, kam se lidé rádi vracejí,“ dodává místostarosta Grois.

Návštěvníci veletrhu mohou nejen navštívit stánky všech vystavovatelů, ale také rozsáhlý doprovodný program. Program veletrhu i další informace naleznete na www.wineprague.com.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist