Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

VOC Znojmo společně s městem Znojmem na Wine Prague

29. květen 2017  České nápoje   komentáře (0)  499 x

Výstaviště PVA Expo Praha Letňany se ve dnech 29. až 31. května 2017 stane místem zasvěceným vínu, jeho kulturní propagaci a prostorem pro setkávání těch, kteří vyhledávají nové kontakty, informace nebo obchodní příležitosti. Koná se tu totiž mezinárodní veletrh Wine Prague , který si klade za cíl přinést do Prahy stejně profesionální prostředí a podmínky pro obchod s vínem a navazování odborných kontaktů, které známe z podobných akcí ve světě. Stejně jako v loňském roce se akce účastní také VOC Znojmo společně s městem Znojmem.

VOC Znojmo společně s městem Znojmem na Wine PragueVOC Znojmo společně s městem Znojmem na Wine Prague

Návštěvníky rádi přivítáme našeho stánku, kde budou moci nejen ochutnat nově zatříděná vína VOC Znojmo, ale seznámíme je také s našimi projekty, s novinkami ohledně našeho Vinobusu, představíme jim Královskou řadu, poklad mezi našimi víny, a pozveme je i na další akce, kterých se budeme jako spolek účastnit,“ vyjmenovává aktivity spolku na veletrhu František Koudela, předseda VOC Znojmo.

Prezentovat ale budeme i Znojemsko jako takové a vše, co je s vínem spojené – ať už jde o vinařské sklepy, vinice, cyklostezky či turistické cíle, které jsou s vínem spojené. Sami provozuje vlastní informační centrum ve Vlkově věži ve Znojmě, avšak víme, že Znojmo a Znojemsko není jen Vlkova věž, ale návštěvníkům toho můžeme ve spolupráci s městem nabídnout mnohem více,“ dodává Koudela.

VOC Znojmo se bude na veletrhu Wine Prague pyšnit jednou z největších expozic. Vedle samotného sdružení a jednotlivých vinařů se společně s vinařstvími prezentuje také město Znojmo, což je naprosto výjimečné. Stánek #znojmochutna bude lákat do vinařského města Znojma nejen milovníky tohoto královského moku, ale také milovníky historie, krásné přírody či aktivního odpočinku. Letošní kampaň na podporu turistického ruchu se totiž nese v duchu hesla #znojmochutna.

„Cílem letošní kampaně je dát Znojmu jasnou značku, která nejlépe vystihuje jeho potenciál, rozmanitost a jedinečnost v podobě vína, piva, okurek, historického centra města, krásy okolní přírody a zážitků z místních kulturních akcí,“ vysvětluje místostarosta Jan Grois. Rádi bychom, aby se Znojmo profilovalo jako město, kam je radost cestovat, jako město, které nabízí spoustu zážitků a jako město, kam se lidé rádi vracejí,“ dodává místostarosta Grois.

Návštěvníci veletrhu mohou nejen navštívit stánky všech vystavovatelů, ale také rozsáhlý doprovodný program. Program veletrhu i další informace naleznete na www.wineprague.com.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist