Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Pivovarské slavnosti Holba již tento víkend

29. srpen 2018  České nápoje   komentáře (0)  1352 x

Od 31. srpna do 1. září uspořádá Holba Pivovarské slavnosti. Patří k největším akcím na severu Moravy a přinášejí hory zábavy. A navíc jedinečnou příležitost navštívit hanušovických pivovar. Letošní 15. ročník jako každoročně promění nádvoří pivovaru Holba ve festivalovou arénu, prosycenou výborným pivem, hudbou a skvělou zábavou.

Pivovarské slavnosti Holba již tento víkendPivovarské slavnosti Holba již tento víkend

Brány pivovaru se otevřou už v pátek odpoledne a s nimi i možnost exkurzí, které potrvají až do večera. Na nádvoří zahrají A.M.Úlet, Fešáci a Vlasta Rédl. Nebude to žádný úlet, ale příjemná muzika, u které můžete společně posedět s pivovarníky a popíjet si to svoje Ryzí. Pátek bude ve znamení přátelských setkání u dobrého piva s možností navštívit provoz pivovaru s odborným doprovodem. Exkurze budou probíhat po půlhodinách až do 8 hodin večer.

V sobotu po poledni areál pivovaru rozezvučí legendární hity v podání Kapely Legendy se vrací, kterou vystřídá plejáda dalších, V 15.30 Pivovarské slavnosti slavnostně zahání naražení posledního sudu s ležákem Keprník: „Na slavnostech vypijeme poslední litry našeho nového ležáku Keprník s horským chmelem z loňské sklizně. V dubnu měl premiéru a už letos se můžete těšit na nový,“ říká sládek pivovaru Holba Luděk Reichl, který bude sud narážet a zve příznivce dobrého piva ke společnému přípitku. Slavnostního zahájení se zúčastní také zástupci města Hanušovice.

Hned poté scény obsadí kapely, tanečníci, baviči i cirkusáci, aby předvedli to nejlepší co umí. Pestrý program nabídne zábavu každému podle jeho gusta. Zatímco na hlavní scéně to bude vřít, pikniková louka u Pivovarského muzea bude lákat k posezení u cimbálu, poslechnout si Karla Gotta revival nebo na pivní rodeo.

Hlavní program vygraduje vystoupením MIG 21, laser show a kapelou Vypsaná fixa. Pivovarské slavnosti před půlnocí ukončí slavnostní ohňostroj. Akci moderuje Marek Zahradníček. 12 různých piv HOLBA poteče z celkem 64 výčepních kohoutů, což slibuje pivo bez čekání.

Každoročně slavnosti navštíví na 10 tisíc lidí a velký zájem očekávají pivovarníci i letos. A pokud jde o konzumaci, dosavadním rekordem je 36 tisíc vypitých půllitrů. O tom, jestli může být překonán rozhodne počasí a návštěvnost. Přípravy slavností vrcholí už 14 dní předem a v těchto se dokončují montáže pódií, stánků a příprava sezení, poté následuje instalace a zkoušky výčepů a jako poslední ozvučovací a osvětlovací technika.

Vstupenky na Pivovarské slavnosti můžete koupit online na pivovarskeslavnosti.cz, v předprodeji ve vzorkové prodejně Holba v Hanušovicích nebo na místě.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist