Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Pivovarské slavnosti Holba již tento víkend

29. srpen 2018  České nápoje   komentáře (0)  1171 x

Od 31. srpna do 1. září uspořádá Holba Pivovarské slavnosti. Patří k největším akcím na severu Moravy a přinášejí hory zábavy. A navíc jedinečnou příležitost navštívit hanušovických pivovar. Letošní 15. ročník jako každoročně promění nádvoří pivovaru Holba ve festivalovou arénu, prosycenou výborným pivem, hudbou a skvělou zábavou.

Pivovarské slavnosti Holba již tento víkendPivovarské slavnosti Holba již tento víkend

Brány pivovaru se otevřou už v pátek odpoledne a s nimi i možnost exkurzí, které potrvají až do večera. Na nádvoří zahrají A.M.Úlet, Fešáci a Vlasta Rédl. Nebude to žádný úlet, ale příjemná muzika, u které můžete společně posedět s pivovarníky a popíjet si to svoje Ryzí. Pátek bude ve znamení přátelských setkání u dobrého piva s možností navštívit provoz pivovaru s odborným doprovodem. Exkurze budou probíhat po půlhodinách až do 8 hodin večer.

V sobotu po poledni areál pivovaru rozezvučí legendární hity v podání Kapely Legendy se vrací, kterou vystřídá plejáda dalších, V 15.30 Pivovarské slavnosti slavnostně zahání naražení posledního sudu s ležákem Keprník: „Na slavnostech vypijeme poslední litry našeho nového ležáku Keprník s horským chmelem z loňské sklizně. V dubnu měl premiéru a už letos se můžete těšit na nový,“ říká sládek pivovaru Holba Luděk Reichl, který bude sud narážet a zve příznivce dobrého piva ke společnému přípitku. Slavnostního zahájení se zúčastní také zástupci města Hanušovice.

Hned poté scény obsadí kapely, tanečníci, baviči i cirkusáci, aby předvedli to nejlepší co umí. Pestrý program nabídne zábavu každému podle jeho gusta. Zatímco na hlavní scéně to bude vřít, pikniková louka u Pivovarského muzea bude lákat k posezení u cimbálu, poslechnout si Karla Gotta revival nebo na pivní rodeo.

Hlavní program vygraduje vystoupením MIG 21, laser show a kapelou Vypsaná fixa. Pivovarské slavnosti před půlnocí ukončí slavnostní ohňostroj. Akci moderuje Marek Zahradníček. 12 různých piv HOLBA poteče z celkem 64 výčepních kohoutů, což slibuje pivo bez čekání.

Každoročně slavnosti navštíví na 10 tisíc lidí a velký zájem očekávají pivovarníci i letos. A pokud jde o konzumaci, dosavadním rekordem je 36 tisíc vypitých půllitrů. O tom, jestli může být překonán rozhodne počasí a návštěvnost. Přípravy slavností vrcholí už 14 dní předem a v těchto se dokončují montáže pódií, stánků a příprava sezení, poté následuje instalace a zkoušky výčepů a jako poslední ozvučovací a osvětlovací technika.

Vstupenky na Pivovarské slavnosti můžete koupit online na pivovarskeslavnosti.cz, v předprodeji ve vzorkové prodejně Holba v Hanušovicích nebo na místě.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist