Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Bohemian Bitter a Bohemian Spicer

9. květen 2024  České nápoje   komentáře (0)  240 x

Značka Bohemian, která reprezentuje českou přírodu zhmotněnou v chuti a vůni, rozšiřuje svoji nabídku hned o dvě novinky: Bohemian Bitter a Bohemian Spicer. Tyto nové přírůstky představují dokonalou symbiózu tradičních receptur a moderního přístupu k výrobě alkoholických nápojů. Zavřete oči a nechte se unést do světa koření a bylinek.

Bohemian Bitter a Bohemian SpicerBohemian Bitter a Bohemian Spicer

Ke značce Bohemian neodmyslitelně patří dokonale kvalitní alkoholické nápoje inspirované českou přírodou. Nyní se můžete potěšit jejími novinkami v podobě hořkobylinných a bylinných likérů z dílny mistra destilatéra Václava Šitnera, Bohemian Bitter a Bohemian Spicer. Jak už to u této značky bývá, stačí vám jen ochutnat a můžete se nechat unášet na stéblech českých luhů a hájů.

Bohemian Bitter je novodobý fernet s hlubokou chutí. Inspirací pro tento nápoj byla tradiční receptura fernetu, s unikátní směsí 18 druhů bylin a koření. Bohemian Bitter nabízí intenzivní hořkou chuť, která je vyvážená jemnými tóny koření, a je ideální pro požití jako digestiv nebo jako základ pro sofistikované koktejly. Obsahuje 40 % alkoholu a dostane vás svou nespoutanou hořkostí.

Představte si bylinnou symfonii v každém doušku. Přesně takový je nový Bohemian Spicer. Jde o bylinný likér s obsahem alkoholu 35 %, který vyniká svojí výraznou aromatickou chutí získanou ze silného extraktu z šípků a plodů planých růží. Vyrobený z celkem 42 pečlivě vybraných šumavských bylin a koření, tento likér se stane nezbytným doplňkem pro milovníky jedinečných gurmánských zážitků. Bohemian Spicer může být podáván čistý na ledu nebo jako základní ingredience, která ozvláštní každý míchaný nápoj.

Obě novinky značky Bohemian můžete pořídit na www.1er.cz za 640 Kč.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist