Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Radegast Rog IPA ve Volbě sládků

7. červen 2021  České nápoje   komentáře (0)  1014 x

Tuzemské hospody a restaurace čeká po znovuotevření chuťově hořký červen. V rámci oblíbeného programu Volba sládků budou čepovat svrchně kvašený Radegast ROG IPA. Osvěžující pivo s výraznou hořkostí uvařené ve stylu Session India Pale Ale nabídne zhruba 540 hospod a restaurací v Česku.

Radegast Rog IPA ve Volbě sládkůRadegast Rog IPA ve Volbě sládků

Volba sládků již šest let obohacuje českou pivní kulturu a servíruje pivařům ojedinělý výběr pivních chutí. Speciální pivní program Plzeňského Prazdroje se vrátil do hospod a restaurací po delší odmlce způsobené omezením jejich provozu kvůli koronavirové pandemii. Červnová akce nabídne pivo Radegast ROG IPA, první svrchně kvašené pivo uvařené nošovickými sládky z pivovaru Radegast.

„Světlé pivo Radegast ROG IPA je uvařené v pivním stylu Session IPA, který se vyznačuje pitelností, bohatou a vyváženou chmelovou chutí a citrusovou vůní. Jedná se o lehčí variantu klasického stylu India Pale Ale,“ říká obchodní sládek Radegastu Roman Šolc.

Svrchně kvašená novinka pivovaru Radegast je rozpoznatelná výraznou hořkostí dosahující 50 jednotek hořkosti IBU. Osvěžující pivo s bohatou chutí má příjemný chmelový charakter, u chmelového aroma se dostávají do popředí citrusové a grepové tóny. Sládci využívají k vaření speciálu americké aromatické chmely Citra, Sabro a český aromatický chmel Kazbek.

Výčepní speciál Radegast ROG IPA zamířil nejprve v lahvích na pulty obchodů, od letošního března je v prodeji v řetězci hypermarketů Albert. V čepované variantě bude k ochutnání v rámci programu Volba Sládků v 540 hospodách a restauracích pouze v červnu.

Fanoušci pestrých pivních chutí si najdou nejbližší výčepní místo na stránkách volbasladku.cz nebo prostřednictvím aplikace jdesnapivo.cz.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist