Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Vyjádření Plzeňského Prazdroje k akci Zachraňhospodu.cz

6. duben 2020  České nápoje   komentáře (0)  1476 x

Plzeňský Prazdroj si uvědomuje závažnost současné situace a možných nevratných dopadů na mnoho restaurací a hospod v České republice. Zavedením karantény a uzavřením restauračních zařízení přišlo o své příjmy 90 % našich obchodních partnerů v oblasti gastronomie. Náš průzkum mezi provozovateli hospod a restaurací ukazuje, že pokud budou i nadále uzavřeny, může zkrachovat až 10 % restauračních zařízení. Tento počet se může výrazně zvýšit podle toho, jak dlouho budou přijatá opatření trvat.

Vyjádření Plzeňského Prazdroje k akci Zachraňhospodu.czVyjádření Plzeňského Prazdroje k akci Zachraňhospodu.cz

Plzeňský Prazdroj proto sám organizuje a podporuje aktivity, které mohou dopady současného stavu na hospody zmírnit. Jednou ze záslužných iniciativ s podporou PPAS je projekt Svazu pivovarů a sladoven – „Zachraňme hospodu“, který propojuje provozovatele hospod s veřejností, která může již nyní zakoupit voucher ve své oblíbené hospůdce a tím ji pomoci překonat období bez příjmu.

„Snažíme v aktuální situaci pomáhat, jak můžeme. Pomohli jsme také odstartovat projekt Zdeňka Pohlreicha, který vaří jídlo zdarma pro pražskou záchranku, hasiče a policisty. Posíláme také zdarma nealkoholické pivo Birell zdravotníkům a členům záchranných složek. Snažíme se také pomoci chmelařům, kteří se aktuálně potýkají s nedostatkem pracovníků na chmelnicích. Zároveň vítáme každou aktivitu, která hospodám pomůže. Rozhodli jsme se proto podpořit iniciativu Zachraňme hospodu!, která restauracím umožní přežít do doby, než se budou moci znova otevřít. Vyzývám proto všechny, kteří se těší na pivo ve své oblíbené hospodě – navštivte www.zachranhospodu.cz a podpořte ji zakoupením poukazu,“ vyzývá obchodní ředitel Plzeňského Prazdroje Tomáš Mráz.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist