Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

JOJO bonbóny, editovaná edice pro Nadaci Terezy Maxové dětem

9. červenec 2019  Richard Chodora   komentáře (0)  1390 x

Značka JOJO se rozhodla podpořit známou Nadaci Terezy Maxové dětem vlastní limitovanou edicí. Začátkem června uvedla na trh želé bonbóny s názvem JOJO Kamarádi Teribeara, které podporují projekt Teribear v rámci Nadace Terezy Maxové dětem. Z každé koupi balíčku JOJO Kamarádi Teribeara značka přispěje 1Kč do Fondu TERIBEAR. JOJO plánuje prostřednictvím této kampaně Nadaci přispět sumou až 250 000 Kč.

JOJO bonbóny, editovaná edice pro Nadaci Terezy Maxové dětemJOJO bonbóny, editovaná edice pro Nadaci Terezy Maxové dětem

Značka JOJO podporuje děti

Hravá, přátelská a pozitivní značka JOJO patřící do portfolia společnosti Nestlé se poprvé v historii spojila s Nadací Terezy Maxové dětem. Prostřednictvím své limitované edice se připojila k projektu Kamarádi Teribeara (Friends of Teribear), kterou iniciovala přímo zakladatelka Nadace, paní Tereza Maxová.

Značka JOJO přispěje z každého prodaného balíčku JOJO Kamarádi Teribeara 1 Kč do Fondu TERIBEAR Nadace Terezy Maxové dětem, jejíž hlavním posláním je umožnit každému dítěti vyrůstat v rodině. Kampaň JOJO Kamarádi Teribeara probíhá od 1. června až do 30. září.  Projekt TERIBEAR pomáhá ohroženým dětem již více než 10 let (více na www.teribear.cz).

„Rozhodli jsme se touto cestou přispívat na dobrou věc a podporovat především ty, kteří to nejvíce potřebují. Našim cílem totiž není oblíbené produkty pouze prodávat, ale také inovovat a podporovat naše spotřebitele. Věříme, že dosáhneme částky 250 000 Kč, která bude výrazným přínosem pro fungování Nadace. Kampaň vyvrcholí akcí TERIBEAR hýbe Prahou aneb Prima den s medvědem na Vítkově, kterou bude Nadace Terezy Maxové pořádat od 5. září nepřetržitě do 14. září,“ uvádí Brand manažerka značky JOJO Jana Šlapáková.

Limitovaná edice JOJO Kamarádi Teribeara

Limitovaná edice balíčků JOJO Kamarádi Teribeara obsahuje želé bonbóny ve tvaru medvídka Teribear s jahodovou chutí, které obsahují ovocnou šťávu a pouze přírodní aromata a barviva. Doporučená maloobchodní cena je 17,90 Kč.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

3 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist