Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Mattoni se stává partnerem tenistky Petry Kvitové

11. prosinec 2020  České nápoje   komentáře (0)  1028 x

Petra Kvitová, jedna z nejúspěšnějších českých tenistek, aktuálně na 8. příčce celosvětového ženského žebříčku, se stává ambasadorkou proslulé české minerální vody Mattoni. V rámci stvrzené dlouhodobé spolupráce bude Mattoni oficiální vodou Petry Kvitové.

Mattoni se stává partnerem tenistky Petry KvitovéMattoni se stává partnerem tenistky Petry Kvitové

„Přírodní minerální voda Mattoni ke sportu přirozeně patří. Partnerství Mattoni s Petrou vnímáme navíc jako spojeni českých ikon, které reprezentují český úspěch doma i v zahraničí. Jsme proto opravdu hrdí na to, že můžeme stát při jejím boku a podpořit Petru v její další kariéře,“ říká Alessandro Pasquale, generální ředitel Mattoni 1873.

Petra Kvitová se z běžného děvčete ze slezského městečka Fulneku postupně propracovala mezi špičky světového tenisu, a dnes je jednou z mezinárodně nejúspěšnějších českých sportovkyň.

„Těším se na spolupráci s novým českým partnerem. Značka Mattoni i její komunikace se mi vždy líbily, proto jsem ráda, že se stávám ambasadorkou této minerální vody. Domluvená dlouhodobá spolupráce přesahuje hranice tenisových kurtů a České republiky. O tenis a o pitný režim se přeci zajímají všude ve světě. Jsem si jista, že si společně pomůžeme,“ říká Petra Kvitová.

V obou případech, u Petry Kvitové i u Mattoni, pramení úspěch v rodině a tvrdé práci.

Minerální voda Mattoni je základním a nejstarším pilířem nápojové skupiny Mattoni 1873, dnes největšího distributora nealkoholických nápojů ve střední Evropě, jejíž kořeny sahají do roku 1873 a ke karlovarskému rodákovi Heinrichu Mattonimu.

„Naše skupina v čele se značkou Mattoni úspěšně rozvíjí odkaz svého zakladatele a tento úspěch v podobě mezinárodních akvizic i přenosu know-how vyváží do zahraničí, kde usiluje o vzornou reprezentaci dobrého jména České republiky. I proto jsme partnery českých subjektů či událostí s výrazným mezinárodním přesahem, jako je například účast ČR na světových výstavách EXPO, Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary nebo závody běžeckého seriálu RunCzech. Nyní jejich řady rozšiřuje Petra Kvitová,“ shrnuje Alessandro Pasquale.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist