Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Vincentka slaví 200 let plnění do skla

30. listopad 2020  České nápoje   komentáře (0)  467 x

Vincentka - Zdraví z hlubin přírody, minerální voda z krystalicky čistého, zbytkového třetihorního moře vstoupila do boje proti koronaviru v s celým portfoliem svých přírodních produktů. Ve službách specialistů ORL, alergologů, endokrinologů i pediatrů funguje už dávno. Její účinky na prevenci i onemocnění horních a dolních dýchacích cest jsou všeobecně známé. Vincentka napomáhá „úklidu“ plic. Vytváří hráz proti virům a bacilům a posiluje imunitu.

Vincentka slaví 200 let plnění do sklaVincentka slaví 200 let plnění do skla

Vincentka vstoupila do služeb boje proti koronaviru v roce, kdy slaví 200 let výročí plnění minerálky do skla. Své problémy s plasty a ekologií tak vyřešila už v roce 1820.

Toho, že dýcháme, si zpravidla vůbec nevšímáme, dokud vše funguje, a nesetkáme se přitom s překážkami. Jak tedy na správnou péči o naše dýchací ústrojí, abychom je dokázali překonat nebo jim dokonce pomohli předejít? "Právě v této době pandemie koronaviru se například obecně doporučuje kloktání solných roztoků jako dezinfekce dutiny ústní, a vhodné je i pravidelné prolévání nosu, k čemuž je ideální například luhačovická Vincentka, která je běžně dostupná, protože má jako jediný pramen povolení k lahvování,“ uvádí primářka luhačovických dětských léčeben MUDr. Jana Rydlová a dodává: "Ta je totiž v lázeňství využívána především pro svůj mukolytický účinek, díky němuž usnadňuje odkašlávání, ale také pro protizánětlivý účinek, snižování dráždivosti sliznic horních a dolních dýchacích cest nebo napomáhání zvlhčení jejich slizničních povrchů.“ To jsou ostatně také účinky lázeňské procedury, která začíná právě vykloktáním a vypláchnutím nosu. Řeč je o inhalaci, kterou je pro udržení dýchacích cest v dobré kondici možné provádět nejen v lázních, ale i doma. "Inhalace minerálními vodami typu Vincentky lze také provádět prostřednictvím domácích inhalačních přístrojů,“ uvádí MUDr. Jiří Hnátek, hlavní lékař léčeben pro dospělé společnosti Lázně Luhačovice.

Kromě Vincentky, jedinečné přírodní minerální vody z léčivého zdroje Luhačovice, vyvinula firma Vincentka ve spolupráci s předními ORL specialisty celou řadu dalších produktů jako jsou nosní spreje, sirupy, pastilky, zubní pasty, hydratační krémy nebo koncentrát k proplachu nosních dutin VINCENTKA Nasalis. Ty všechny podporují obranyschopnost organismu a patří významně do arzenálu plicní a imunitní „posilovny“. O nemoci covid - 19 stále nevíme všechno co bychom potřebovali ale stále více pozornosti se věnuje prevenci a posilování imunity. Stále častěji se v ordinacích skloňuje Vincentka a její pozitivní účinky na dolní a horní dýchací cesty,posilování imunity a prevenci proti virům, bacilům a chřipkovým onemocněním.

Věříme že úspěšné zvládnutí pandemie koronaviru českou společností bude pro VINCENTKU také dalším důvodem k oslavám. Vincentka se na to upřímně těší.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist