Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Zkuste dárky od SodaStream

6. prosinec 2020  České nápoje   komentáře (0)  440 x

Pokud hledáte tip na osvědčené dárky, tak ty od SodaStream jsou sázkou na jistotu, které potěší všechny obdarované. Výrobníky domácí perlivé vody Spirit poskytnou totiž nejen komfort, ale zaručí i bezpečí domácího prostředí. A díky lahvi My Only Bottle budete moci mít čerstvě připravený nápoj stále při sobě.

Zkuste dárky od SodaStreamZkuste dárky od SodaStream

Domácí výrobníky perlivé vody, jsou ideální volbou pro všechny, kdo se chtějí vyhnout návštěvám přeplněných obchodů. Výroba perlivé vody v pohodlí domova navíc dokáže ušetřit jak čas a výdaje, tak námahu s taháním těžkých balených vod. A v neposlední řadě šetří i životní prostředí před hromaděním jednorázových plastů.

Výrobník SodaStream Spirit vyniká dokonalým vzhledem a snadnou obsluhou. Ať už zvolíte černé, bílé nebo červené provedení, elegantní minimalistický design z něj udělají zajímavý doplněk každé kuchyňské linky. Poskytuje také maximální uživatelský komfort, a to díky systému uchycení lahve „Snap-Lock“ bez nutnosti šroubování. Obsluhu tak hravě zvládnou i děti či starší lidé. Stačí lahev do výrobníku vložit, zacvaknout a pak už jen stiskem tlačítka zvolit požadovanou intenzitu naperlení.

Součástí balení je litrová nápojová lahev bez obsahu BPA a bombička s potravinářským plynem CO2, která vystačí na přípravu až 80 litrů perlivé vody. Její výměnu lze zajistit, buď na výměnných místech, kterých je přes 3000, nebo online na Kosik.cz a Rohlik.cz.

Doporučená cena SodaStream Spirit je 2 199,- Kč.

Lahev SodaStream My Only Bottle zpříjemní a usnadní dodržování pitného režimu. Díky ní můžete mít čerstvě připravený nápoj neustále při sobě a kdykoliv jej doplnit. Je určena pro perlivou i neperlivou vodu a vzhledem k objemu 0,6 litru je lehká a snadno se vejde do kabelky či tašky. Perfektně se tak hodí na cestování, výlety, sportovní aktivity, do školy nebo do práce.

Lahev je opakovaně plnitelná a vyrobena z vysoce odolného Tritanu bez BPA. Tento materiál vydrží extrémní zátěž, například časté mytí v myčce na nádobí a odolá i nárazům či poškrábání. Výrobci dbali na praktickou stránku, proto u všech barevných variant najdete šikovné poutko. Tyrkysová varianta má sportovní víčko s plastovým ouškem místo poutka.

Doporučená MOC SodaStream My Only Bottle je 359,- Kč.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist