Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Aperol, Cinzano, Gin Bulldog a Carolans nově v portfoliu Coca‑Cola HBC Česko a Slovensko

15. prosinec 2017  České nápoje   komentáře (0)  1662 x

Oblíbené prémiové značky alkoholu Aperol, Cinzano, Gin Bulldog a Carolans se staly součástí portfolia společnosti Coca‑Cola HBC Česko a Slovensko. Tyto značky portfolia Gruppo Campari budou od ledna 2018 v obou zemích distribuovány výhradně společností Coca‑Cola HBC Česko a Slovensko.

Aperol, Cinzano, Gin Bulldog a Carolans nově v portfoliu Coca‑Cola HBC Česko a SlovenskoAperol, Cinzano, Gin Bulldog a Carolans nově v portfoliu Coca‑Cola HBC Česko a Slovensko

Coca‑Cola HBC Česko a Slovensko bude novým exkluzivním distributorem Aperolu, italského, lehce alkoholického likéru oranžovočervené barvy. Aperol Spritz, jehož základní ingrediencí je právě tento likér, je velmi oblíbený koktejl jak v Čechách a na Slovensku, tak i na celém světě. V létě osvěží, v zimě zahřeje a stal se tak oblíbeným drinkem pro rodinná a přátelská setkávání.

Do portfolia Gruppo Campari dále patří italské vermuty a italská šumivá vína – to vše sjednocené pod značkou Cinzano. Tyto prémiové vermuty, inspirované tradičními recepturami, vynikají svou nezaměnitelnou chutí, zvýrazněnou ručně sbíranými bylinami. Zákazníci mají možnost vychutnat si Cinzano samostatně nebo ho využít pro přípravu koktejlů, které naplno rozvinou jeho vyváženou chuť. Značka Cinzano Vermut je v České republice mezi spotřebiteli velmi oblíbená.

Gin Bulldog, čtyřikrát destilovaný při použití klasické metody měděných kotlů při použití tradiční metody měděných kotlů při použití tradiční metody měděných kotlů při použití tradiční metody měděných kotlů při použití tradiční metody měděných kotlů, vyrobený podle tradiční receptury, s unikátní chutí, je také součástí portfolia a velkou novinkou na českém a slovenském trhu. Bulldog Gin je jedna z nejrychleji rostoucích značek prémiových ginů na světě a nad ostatními giny vyniká především svou jemností.

Dále se můžeme těšit na likér Carolans. Kombinaci irské whiskey a čerstvé smetany si vychutnají především ženy. „Tento důležitý krok plně odráží naši vizi stát se lídrem nápojů nabízejícím širokou škálu produktů, které plně pokryjí a podpoří potřeby spotřebitelů pro jakoukoliv denní i noční příležitost,” vysvětluje Maria Anargyrou-Nikolic, generální ředitelka Coca‑Cola HBC Česko a Slovensko. „Dohoda nám rovněž umožňuje využít výhodu spojení nealkoholických a alkoholických nápojů, které nově do našeho portfolia zařazujeme.”

Rozšíření nabídky produktů nepochybně otvírá nové prodejní možnosti a přispěje k posílení vztahů se zákazníky a k celkové obchodní expanzi společnosti.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist