Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Galadegustace Premier Wines & Spirits je minulostí

3. únor 2020  České nápoje   komentáře (0)  3967 x

V budově Kaiserštejnského paláce na Malostranském náměstí proběhly 28. a 29. ledna 2020 galadegustace distributora prémiových vín, alkoholických a nealkoholických nápojů Premier Wines & Spirits. Na exkluzivní událost dorazily desítky hostů ze zahraničí přímo z vybraných vinařství a destilerií. Na akci byla mimo jiné uvedena voda 22 Artesian Water či rum El Clásico.

Galadegustace Premier Wines & Spirits je minulostíGaladegustace Premier Wines & Spirits je minulostí

V nádherných prostorách Kaiserštejnského paláce proběhl již 16. ročník luxusních degustací vybraných vín doplněných o destiláty z portfolia společnosti Premier Wines & Spirits. Návštěvníkům se představily desítky vín z nejvybranějších vinařství z celého světa. Ve dvou patrech zde prémiové nápoje představili profesionální sommeliéři i zástupci vinařství a destilerií. Skvělá vína na galadegustacích doplnila minerální voda 22 Artesian Water, která byla znovu uvedena na český trh. Další novinkou, kterou měli hosté možnost vůbec poprvé ochutnat právě na galadegustaci v Kaiserštejnském paláci, jsou rumy El Clásico Elixir a XO.

„V úterý 28. ledna si návštěvníci vychutnali exkluzivní burgundská vína a vybraná champagne. Ve středu 29. ledna 2020 se pak představila vína z celého světa z portfolia Premier Wines & Spirits spolu s vybranými destiláty. Hosté měli možnost navštívit i odborné masterclassy,“ přibližuje program Tomáš Brůha, head sommelier společnosti Premier Wines & Spirits.

„Jsme pyšní, že se naše galadegustace těší takové oblibě. Jedná se o opravdu skvělou příležitost ochutnat část našeho širokého portfolia a zároveň se seznámit přímo s těmi, kdo za vinařstvími či destileriemi stojí. Událost je populární jak mezi gastronomickými profesionály, tak u široké veřejnosti,“ říká Filip Větrovský, marketingový ředitel společnosti Premier Wines & Spirits.

V úterý si návštěvníci vychutnali vína zvučných jmen, jako jsou Jean Grivot, J. J. Confuron, Pierre-Yves Colin-Morey či Champagne Charles Heidsieck. Během středeční degustace se pak hosté setkali například se zástupci španělského vinařství Vega Sicilia, jednoho z nejlepších rakouských vinařství F. X. Pichler či italského vinařského domu Luciano Sandronne, který v Praze představil své barolo. Nejzvučnější německé ryzlinky pak zastupovala moselská legenda Markus Molitor. Mezi zúčastněnými značkami destilátů nechyběl prémiový Ferdinand’s Gin, G’Vine Gin, který přivezl i exkluzivní novinky, prémiový Lafontan Armagnac či žhavá novinka – rum El Clásico. Na události byli přítomni též zástupci destilerií, kteří hostům pověděli zajímavosti o značce, doporučili dobré pití nebo umíchali koktejl.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist