Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Plzeň v červnu nabídne víkend s pivem i den se svěžím sektem

5. červen 2017  České nápoje   komentáře (0)  1970 x

Není mnoho lepších způsobů, jak si zpříjemnit letní den, než spojit nevšední zážitek s dobrým jídlem a osvěžujícím pitím. Hned několik příležitostí v červnu nabídne Plzeň.

Plzeň v červnu nabídne víkend s pivem i den se svěžím sektemPlzeň v červnu nabídne víkend s pivem i den se svěžím sektem

Tři desítky pivovarů, na 150 druhů piv, soutěž o nejlepšího výčepního i nejlepší piva festivalu v pěti kategoriích a k tomu doprovodný hudební program s koncerty několika kapel a nejrůznějšími atrakcemi nabídne o víkendu 9. – 10. června Pivnífest.cz.  Dvoudenní svátek pivovarnictví se v Plzni koná už počtvrté, ovšem poprvé v areálu DEPO2015.  V sobotu 10. 6. vyvrcholí na Pivnífest.cz Mistrovství světa v pojídání giga pizzy! Pokud vás během ochutnávání piv napadne, jaké to asi je, postavit se na druhou stranu – tedy za pípu, stačí 2. nebo 23. června navštívit Školu čepování piva. Během tříhodinového kurzu v pivovaru Pilsner Urquell se naučíte čepovat hladinku, čochtana, šnyt i mlíko, ochutnáte světoznámý ležák a hlad zaženete tradičním gulášem. Každý absolvent kurzu získá půllitr se svým jménem. Součástí programu je prohlídka pivovaru.

Den Bohemia Sektu v sobotu 10. června přiláká do Starého Plzence především příznivce nejoblíbenějšího šumivého vína u nás. K dispozici budou nejen skvělé sekty místní výroby, ale také kulturní program. Na nádvoří Bohemia Sektu vystoupí Čechomor, Olga Lounová nebo Adam Mišík. Doma pak můžete jemně perlivou chuť  sektu doplnit třeba svěžím letním salátem. Vítanou příležitost k nákupu čerstvého sezonního ovoce a zeleniny i kvalitních a chutných regionálních potravin od místních farmářů a výrobců nabídnou Farmářské trhy. Konají se v sobotu 3. a 17. června v prostoru mezi katedrálou sv. Bartoloměje a plzeňskou radnicí vždy od 8 hodin do poledne.

Více na: www.visitplzen.eu

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist