Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Premier Lounge, nová kamenná prodejna se značkovým alkoholem

26. leden 2023  České nápoje   komentáře (0)  990 x

Společnost Premier Wines & Spirits, distributor prémiového alkoholu na českém trhu, otevřela na začátku roku svůj první kamenný obchod – Premier Lounge. Nyní už tak nemusíte objednávat svůj oblíbený alkohol na internetu, ale můžete si jej přijít pořídit přímo do prodejny.

Premier Lounge, nová kamenná prodejna se značkovým alkoholemPremier Lounge, nová kamenná prodejna se značkovým alkoholem

Internetové nákupy jsou skvělé a mnoho z nás si je oblíbilo. Šetří čas a kolikrát i nervy. Nicméně někdy něco chceme hned a čekací lhůta při objednávce z e-shopu nás jen zdržuje nebo odrazuje. V takovém případě je ideálním řešením vyrazit do kamenné pobočky společnosti a vyhlídnuté zboží si koupit ihned. A právě tuto možnost nyní pro své zákazníky zprovoznila i společnost Premier Wines & Spirits.

Premier Wines & Spirits nabízí nejrůznější druhy světových alkoholů a nechybí ani exkluzivní delikatesy z českých luhů a hájů. Jejich portfolio je opravdu široké a vybere si každý, kdo vyznává kvalitu a rád si pochutná na výjimečných destilátech, rumech, ginech, vínech… každý si zde zkrátka najde to své.

Kamennou prodejna a showroom Premier Lounge najdetena Praze 2 v Záhřebské 29. Otevírací doba je každý všední den od 14 hodin a vybrat si svůj oblíbený alkoholický mok můžete přijít až do 22 hodin. Můžete si zde vyzvednout své objednávky z e-shopu nebo se zúčastnit některé z degustací, které společnost pod vedením profesionálů z oboru pořádá.

A že Premier Wines & Spirits spolupracuje s opravdovými špičkami. Ohledně vína byste těžko hledali většího experta, než je someliér Tomáš Brůha. Jeho vášeň k vínu značí i fakt, že se již třikrát stal českým šampionem v someliérství. A pokud by vás zajímal pravý gastronomický zážitek, poradí vám král gastronomie a ambasador Pavel Weiss. Celý svůj život zasvětil gastronomii a své (i) zahraniční zkušenosti předává dál za cílem rozvoje české gastronomie.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist