Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Zhodnocení Investičního fondu Wine Management

8. srpen 2019  České nápoje   komentáře (0)  1164 x

Investiční fond Wine Management, zaměřený na investice do vína a whisky, zveřejnil své výsledky za 1. pololetí roku 2019.

Zhodnocení Investičního fondu Wine ManagementZhodnocení Investičního fondu Wine Management

Investiční fond Wine Management byl založen v roce 2018 a zaměřuje se na nákup aktiv s předpokladem nadprůměrného zhodnocení v oblasti vín a destilátů. Za 1. pololetí roku 2019 dosáhl výnosu 4,57 %. Hodnota aktiv k 31. 3. 2019 je 112 milionů korun a společnost plánuje další růst sortimentu i výtěžnosti. Díky neustávajícímu vývoji si investiční fond pořídil do svého portfolia na jaře letošního roku jedinečnou 50letou skotskou whisky The Glenlivet, které bylo po celém světě nabídnuto k prodeji pouhých 150 lahví.

„Naším dlouhodobým cílem je zajistit investorům zhodnocení jejich investic na úrovni 4–10 % ročně. Fondu se tak již první rok jeho činnosti daří plnit cíle dlouhodobé strategie a do budoucna očekáváme další růst,“ komentuje výsledky Martin Kovář, zakladatel fondu Wine Management.

Wine Management

Wine Management SICAV a.s. je fond kvalifikovaných investorů s licencí od České národní banky, který v loňském roce založili Martin Nejedlý a Martin Kovář. Fond umožňuje movité klientele efektivně spoluvlastnit portfolio sestavené z investičních vín, destilátů, vinic, vinařství a palíren. Jde o spojení radosti z poznávání ušlechtilých alkoholických nápojů a dlouhodobého uchovávání hodnoty. Portfolio investičního fondu dnes čítá na 15 800 investičních lahví, v horizontu následujících 5 let má Wine Management v plánu zakoupit vlastní vinařství ve střední Evropě. www.winemanagement.cz

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist