Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Božkov opět nejdůvěryhodnější značkou

19. listopad 2020  České nápoje   komentáře (0)  554 x

Výsledky letošního ročníku programu Důvěryhodné značky potvrdily oblíbenost českých značek mezi spotřebiteli. V kategorii alkohol již popáté obsadila první příčku tradiční česká značka Božkov.

Božkov opět nejdůvěryhodnější značkouBožkov opět nejdůvěryhodnější značkou

„Vážíme si toho, že do nás spotřebitelé i nadále vkládají svou důvěru. Ocenění je pro nás důkazem úspěšné práce, ale zároveň i závazkem, abychom i v dalších letech nabízeli skvělé produkty jako doposud,“ komentuje Michal Jakl, Group Brand Manager značky Božkov.

Podle mnoha českých i světových rozsáhlých průzkumů bylo zjištěno, že důvěryhodnost značky hraje při nakupování jednu z nejdůležitějších rolí. To byl také důvod, proč společnost Atoz Marketing Services spustila před několika lety rozsáhlý každoroční spotřebitelský nezávislý průzkum „Důvěryhodné značky“, na základě kterého jsou vybírány a oceňovány nejdůvěryhodnější značky, výrobky a služby. „Jsme moc rádi, že jsme titul Nejdůvěryhodnější značky i po několikáté obhájili a za to bych chtěl tímto našim spotřebitelům poděkovat,“ dodává Michal Jakl.

Výsledky programu jsou sestaveny na základě zářijového průzkumu, který provedla agentura Nielsen a dotazovala se v něm celkem 4 000 respondentů, kteří tvořili dostatečně reprezentativní vzorek českých spotřebitelů. Dotazovaní hodnotili celkem přes 600 značek v 65 kategoriích. Oproti minulému ročníku došlo k výraznému navýšení počtu kategorií. Výhercům je pak propůjčen titul „Nejdůvěryhodnější značka“, který mohou po dobu jednoho roku užívat. Letos se v České republice konal již 6. ročník.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist